Ağva'ya giden var mı?

hihoyyytşekercim biz her haftasonu ağvaya gıderız.ama eşim oralı oldugundan bizim orada kurfallı da yazlıgımız var.bence eger agvaya gıdeceksen orada gecen sene acılan günay hotel var.bölgenın en iyisi diye duydum.sonra unlulerın gıttıgı yeşilçay tatıl koyu var, çılgın dersane tatılde nın cekıldıgı paradise otel var,butık otelde polur dersen kurfal otel var.ama artık orada sezon bıtmek uzere gıtmeyı dusunuyorsan elını cabuk tut canım.

Biz de 1ay önce falan gittik, şhelale otelde kaldık. Ben çok beğendim, gayet temiz, nezih, sessiz, sakin bi yerdi. Hatta hiç dönesim gelmedi ankaraya. İnternetten otel resim ve adreslerine ulaşabilirsin.

onu bunu bilmem ağvada bir imrenli koyu var......cennet cennet.....biz çadır kampı kurduk dostlarımızla....kimseciklerde bilmiyo......varya git bi kere beğenmezsen gel kız bana......süperrrrr....internette yok resimleri keşifsiz çünkü......şile ile ağva arasında İMRENLİ KOYU....

cevaplar için çok teşekkürler arkadaslar inş. seneye kaldı.eşim assosa istedi oraya gittik .güzel bir tatil gecirdik .önümüzdeki yıl benim istediğim yere gitcez öyle dedi.

Çok severim ağvayı orada 6 sene kaldık istanbulda kalanlar hafta sonu tatilini geçirmek için birebir sessiz sakin temiz

kız kardeşım oglum ve ben gıtmıştık serenn arkadaşımızın yazdıgı otele:). kısmetse yıne gıtmek ıstıyorum. gurultuden uzak sessız mıs gıbı yeşıllıgı,gölü hele bırde gece oturması varkı,ortada yer sehpası,etrafında kocaman mınderler,gaz lambaları gokyuzunde yıldızlar yanı super. hızmet zaten mukemmel. kapalı yerıde var etrafı şeffaf koruyucuyla sarılmış yagmurdan soguktan korunmak amaclı oradada eskı kuzına dedıgımız sobalardan var kocaman mınderler cabası yanı gıttıgıne pışman olmasın canım cektı yavs:)

Üsküdar'dan Şile'ye saat başı otobüs var derlerdi, hala devam ediyor mu? Günübirlik gelmek için Şile'yi mi Ağva'yı mı önerirsiniz?

bende gitmek istiyorum hamilelik bebek derken fırsatımız olmadı..2010 mayıs ayında 15 günlüğüne gidicez eşimlekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

Ben gittim ve cok begendim hatta sana önerecegim yere git cok rahat edeceksin ve odaya bayilacaksin...

Aqua Verde yerin ismi

Telefon numarasi 0216 721 71 43 -

Suranin güzelligine bakarmisinzemuszemus

aqua_verde_3.jpg

aqua_verde_2.jpg

arkadaşlar bende üsküdardan günübirlik şile yada agvaya gitmek istiyorum,gidenler bilgi verebilir mi?güneşlenip denize girebileceğimiz plaja nasl ulaşırım,nerde inmemiz gerek birde temizmi denizi,girişlerin ücretleri nasl ?

otel ve pansiyon fiyatları nekadar

göksu apart oteli tavsiye ederim hem merkezde hem barı vs. var hem ayrı bungalovda kalma şansın var bungalovlar jakuzili ve tv si herşeyi var çok acaip rahat bi yer biz 2sene önce 50vermiştik bungalova kişi başı değildi.ama şu an ne kadar bilmiyorum

ben de kesinlikle piccolo mondo otel derim.

her sene en az 2 kere gider kafamızı dinleriz hafta sonu.

cennet cennet..

X