AĞVA tatilİ acil öneri bayanlar

askrnkrst

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2012
93
0
merhaba bayanlar sevgilimle başbaşa ağvaya gitmeyi düşünüyORUZ ama gitmeden önce rezarvasyon gerekli ben istiyorum ki herşey mükemmel olsun unutamıyacağımız bir tatil olsun lütfen gidenler varsa bana ordaki güzel otel yada pansiyon önerebilir mi? tek isteğimiz denize yakın olması yani en azından yürüme mesafesinde olsun bide odada şömine istiyoruz hadi bayanlar yardımlarınız bekliyorum :)

yüzmek için denize yakınmı canım yada şömine felan var mı odalarda gittin mi sen?

Canım yüzecekseniz şömineye ne gerek var zaten :) nehrin dibinde ama şömine yoktu ama başka odalarda var mı bilemiyorum. ağaç evlere bakabilirsin istersen... abant taraflarında var bildiğim kadarıyla çok iyidir

ağva yeşil doğasıyla, deniziyle, nehiriyle, temiz ve büyük kumsal plajıyla gidip görülmesi gereken bir yer. istanbula yakın olması sebebiyle haftasonları oldukça kalabalık oluyor. ama onun dışında çok sakin bir yerdir. gece hayatını sevenlere, eğlenceye düşkün olanlara tavsiye etmiyorum :) çünkü club tarzı yerler yok maalesef, yalnızca gitar eşliğinde canlı müzik dinleyebileceğiniz yerler mevcut. rezeryasyon yaptırmadan gitmeyin derim, çünkü yer bulamayabilirsiniz. önerebileceğim kurfal butik otel var. kendi içerisinde havuzunu da kullanabilirsiniz, denize girmek istemeyenler için güzel bir güneşlenme şekli olabilir. bir de şile bezinden bluz ve elbiseler satan dükkanlar var oraları da gezip görmenizi tavsiye ederim.

merhaba biraz geç kalınmış bir tavsiye sanırım ben balıyımı geçirdiğim ağvada tavsiyem kesinlikle ağva nirvana ote ağvada oteller arasında tüm odalarında şömine ve jakuzi bulunduran tek otel sanırım tamamen ahşap yapıda ve çok doğal bir ortamda yani kuş seslerinden doğanın kokusundan başka bişey hissetmiyorsunuz yemekleri alakart sabah kahvaltısı açık büfe ve hepsi fiyata dahil biz çok memnun kaldık tavsiye ederim

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…