ağva sweet home otel hakkında fikri olan

tibettem

Guru
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2008
440
238
ağvada böyle bir otel var jakuzili rezerve yaptırdım ama teredütlerim var aranızda giden varmı

sweet otele gitmedim , ama ağvada mints otele gitmiştik, 2 yıl önce ocak ayında nehir kenarında şirin
bir oteldi, sweet otelinde odalarını çok beğenmiştim internetteki resimlerden gördüğüm kadarıyla,, ağvada da yanından geçmiştim, dışarıdan bakılınca müstakil bir villa gibi görünüyor, ama nehir kenarında bir otel seçebilirdiniz, mints otelde nehir manzarasıyla yemek yeme imkanınız var, biz standart ufak bir odada kalmıştık ama sanırım oranında jakuzili odası vardı . Mutluluklar...

indirim sitesinde mints ve sweet ikiside indirimdeydi ben oda resimlerinden dolayı sweeti tercih ettim ama iyimi yaptım bilmiyorum.nehir kenarına yemek yemek için ayrıca gidicez artık napalım bu arada yemek ücretleri falan nasıl,çarşısı nasıl,neler yapılır tecrübelerini bana aktarırsan sevinirim

Hafta sonu eşimle birlikte iki günlük tatil için gittiğim Ağva Sweet Home adlı otel tam bir kabus gibiydi. Tavanlar akıyor, odada temizlikle ilgili hiçbir şey yok. Ne çarşaf ne de havlu yenileniyor .Bu yetmezmiş gibi içtiğin meyve suyunun parası bile çıkışta isteniliyor.Öyle kahvaltı yapacağım, karnım doyacak gibi bu düşünceye sakın kapılmayın. Bir bardak çaydan sonrası hiç beklemeyin zaten. Bir garson var o da hangi birine yaetişsin?

Fotoğraflar tamemen yanıltıcı, odalar harabe. Fotoğraflar loş ışıkta çekilmiş, net ışıkta kusurları görünecek tabii. O yüzden bütün fotolar loş ışık kullanılmış. Hizmet sıfır.

Eşimle başbaşa bir haftasonu geçirmek üzere internette ulunan fotoğraflara aldanıp bir gece geçirmek üzere gittiğimiz otelde karşılaştığımız oda yüzünden en fazla 2 saat dayandıktan sonra evimize geri dönmek zorunda kaldık.

Jakuzi ve şömineli olarak lanse edilen odanın jakuzisi bozuk, şöminesinin bacası tıkalı ve içeri tüten, perdesi kırıktı. Başka oda olmamasından dolayı diğer odaları görme isteğimiz de reddedildi.

Mağdur bir müşteri olarak diğer insanların haftasonu tatilini kesinlikle bu otelde geçirmemelerini şiddetle öneriyoruz. Son zamanlarda grup alışveriş sitelerinde de fırsat olarak çıkan bu otel için \"Dikkat, sakın aldanmayın!!\" demeyi bir borç biliyoruz.

Ağva Sweet Home'da 12 ocak perşembe günü bulunduk. Sadece bir saat sabredebildik tesise hangi amaca hizmet ettiği belli olmayan bir kurum. Otel bile diyemiyorum. Sözde tanıtım amaçlı gösterilen fotoğraflar ve ulaşım bilgilerinin tamamı asılsız.

Odalar kelimenin tam manasıyla pisti ve rutubet kaplıydı.. Tavanları akıyor. Otele girişte ne kimlik bilgisi ne de aile cüzdanı gibi detaylara dikkat edilmiyor. Söylenenin 3 katı zamanda ulaştığımız gibi, gördüğümüz manzara da tam bir felaketti.

bu yorumları da dikkate alın derim ocak yaında yapılmış ama bilemicem tercih sizin tabi..

bende iki arada kaldım güzel yorumlarda var kötü yorumlarda

ve sonunda ağvaya gittim...kızlar ben otelden son derece memnun kaldım rutubet yada jakuziyle ilgili bir sorun yaşamadım..herkese tavsiye ederim bahçesi çok güzel heryere yakın romantik bir tatil için ideal bir otel...romantik diye üzerine basa basa belirtiyorum çünkü oda -lobi-bahçe herşey bu konsepte göre ayarlanmış...

merhaba
bende balayı için sweet home otelini seçtim ama okuduklarım beni çok üzdü ve şu an kafamda soru işaretleri oluştu sen gitmişsin bana daha detaylı bilgi verir misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…