Ağva' da tatil yapanlar veya bilgisi olanlar yardim edebilir mi?

bestdream

Mutluluk Sebebim 2 oldu
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2011
1.587
43
Daha önce ağva'da gezinti yapan veya giden arkadaslar bana orasi hakkinda bilgi verirmisiniz görüsleriniz hakkinda biseyler...
esimle ilk defa gitmeyi planliyoruz oraya ve geçen yaz türkiye'ye gelemedik tatil yapamadik hamilelikten dolayi ve önümzdeki yaz'a plan yapalim dedik bana yardim edin lütfen
görüslerinizi bekliyorum

güzel ve kücük bir yer canım.butik oteller var zaten cok büyük oteller yok.ama kafa dinlemek istiyorsanız güzel bir yer.denizide temizdir.temmuz ayında cok kalabalık olur genelde.ATV turları var,bisiklete binebilirsiniz,nehirlerde bot turu yapabilirsiniz.Hımm gece hayatı yok ama sanırım sizinde ufaklık var zaten pek ihtiyacınız olmaz

evet canim pek öyle seyler olmycak çünkü kizim daha çok küçük bizim istedigimiz basbasa sessiz sakin bi yerde gezinti vs.. kafa dinlemek ve 1-2 haftalik herseyden uzaklasmak misali..

o zaman eğlenebilrsiniz canım.ama yer ayırtmayı unutmayın canım cünkü istanbula yakın olduğu için özellikle hafta sonları kafa dinlemek için gidenler cok oluyor.

2008 ağustos ayında , kızım 3. ayını yeni bitirmişti biz de yaz tatilimizi orada yapmıştık :) fazla gürültüsü patırtısı olmayan sakin bir yer... denizi temiz ancak biraz ilerliyorsun cankurtaran hemen anons ediyor "siyah mayolu biraz geri gel, sarı deniz yataklı o tarafa gitme" :)) bir de o yaz doğal gaz çalışması vardı ve her yer köstebek yuvası gibiydi
bu yaz da günübirliğine kardeşim gitti o da beğendi :)
denize yakın bir motel vardı , şimdi adını hatırlamıyorum ama küçük çocuğu düşününce denize yakın yerde kalmanızın faydasını görürsünüz..biz gittiğimiz zaman denize uzak bir pansiyonda yer bulabilmiştik ve 10 dakika kadar kucağımda bebekle yürüyordum ki çarşıdan ıslak kıyafetlerle geçmek pek hoş olmuyordu ertesi sene erdeğe gittik ve kaldığımız otel denize sıfır olunca çok rahat ettim :)
o yüzden bebek varsa kesinlikle denize yakın bir yerde konaklayın ...şimdiden iyi tatiller...

Son düzenleme:

canim açiklaman için tesekkürler.. anlasilan öyle kimseden negatif yorum gelmedigine göre hos güzel ailecede gidilecek bir yer :107:

Ağva çok güzel ...Nehir kenarında çok güzel bir tesis var , kesinlikle tavsiye ederim.

Ağva Greenline yazıp , internette bakabilirsin. Biz Marmara'da yakın bir tatil yapmak isteyen her arkadaşımıza tavsiye ettik.

Keyifli tatilller....

Grand becasserie otel. Tek gecerim agvada. On numara.

bende iki üç kez hafta sonu için gittim şirin küçük bir yer sakin deniz mevsimi otel denize sıfır olmalı

merhaba arkadaşım. bende haftasonu kafa dinlemek için eşimle ağva ya gitmeyi düşünüyorum. nette gezinirken ağva paradise otele rastladım. benim çok hoşuma gitti.göl kenarında, bungolov tarzı evler..vs sıcak bir ortama benziyor. bir de buraya bak sende istersen. ayrıca unutulmaz dizisi de burda çekilmiş diye duymuştum. acaba bu otele giden arkadaşlar varmı aramızda ?

ewwt bizde arkd.gitmistik kucuk bi butik otele ozamanlar genc bi cocuk isletmesini yapiyodu sahile sifir deildi ama cok sirin guzel merkeze cok yakin guzel bi secim..

ağva yeşil doğasıyla, deniziyle, nehiriyle, temiz ve büyük kumsal plajıyla gidip görülmesi gereken bir yer. istanbula yakın olması sebebiyle haftasonları oldukça kalabalık oluyor. ama onun dışında çok sakin bir yerdir. gece hayatını sevenlere, eğlenceye düşkün olanlara tavsiye etmiyorum :) çünkü club tarzı yerler yok maalesef, yalnızca gitar eşliğinde canlı müzik dinleyebileceğiniz yerler mevcut. rezeryasyon yaptırmadan gitmeyin derim, çünkü yer bulamayabilirsiniz. önerebileceğim kurfal butik otel var. kendi içerisinde havuzunu da kullanabilirsiniz, denize girmek istemeyenler için güzel bir güneşlenme şekli olabilir. bir de şile bezinden bluz ve elbiseler satan dükkanlar var oraları da gezip görmenizi tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…