Ağustos ortasında 15 aylık kızımızla gidebileceğimiz bir otel önerebilir misiniz?

fzehraboz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
60
0
43
Ağustosta havanın çok bunlatıcı olmadığı fakat denizinin sıcak ve plajın ince kumlu olduğu denize sıfır, 15aylık kızımla gidilebilecek, otel içerisinde bebek arabasıyla da kolay hareket edebileceğimiz, tercihen bebek büfesi olan, sivrisinek sorunu olmayan, çocuk havuzu olan ve çocuk yatağı verebilen bir otel arıyorum. Bebeğim sudan çıktıktan sonra esintiden üşümesin hemen kurulama derdi olmasın istiyorum. Animasyon önemli değil. Sakin bir yer olabilir. Otel 5-3 yıldız arası olabilir, küçük olabilir, yeter ki temiz olsun.Yemekleri çocuklara da uygun olsun hatta çocuk büfesi olması tercihimdir.Yeni veya yenilenmiş ve de yeşilliği bol olan oteller tercihim. Ağustos ortasında kişi başı max. limit 135-140 tl. olacak şekilde otel önerilerinizi bekliyorum. 3 yada 4 gece kalacağız...

yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler...a.s.

aynen bende 16 aylık kızımızla gideceğimiz tatil için bu söylediğin özellikte yer aıyorum arkadasım bulursan banada haber verirmisin?

Merhabalar,

Aradığınız özelliklere uygun özelliklede bebeğiniz ile rahat edebileceğinizi düşündüğüm bazı tesislerimiz aşağıda yer almaktadır.
Önerdiğimiz otellerin arasında Kemer bölgesinde bulunanların plajları küçük çakıl ve kum plaj karışıktır.
Otel isimlerine tıklayarak tesisler hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Pemar Beach Resort - Side

Alatimya Village - Kemer

Carelta Beach Resort & Spa - Kemer

Kuştur Club Holiday Village - Kuşadası

Crystal Flora Beach Resort - Kemer

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…