Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Aynen öyle bacım art niyet var mı yok mu Allah ile onun arasında ben Allah'a havale ediyorum. Akıllısı bizi bulmaz delisi peşimizden ayrılmaz kuzum naparsin.
Ben olsam daha yanlış anlaşılmıyım diye çabalarım da işte bu yenge teyze hala yaşları biraz cahil aman nolcak modundalar en iyisi Allah a havale etmek kuzum boşver herkes yaptığından utansın

Candy7777 canım ben bu ayı haber vermeyi unutmuşum girmemiştim çok 2 sat bat ise 9 Eylül bakalım hala gelen giden yok bugün sabah test yaptım aslında bozuk çıktı hiç ilerlemedi idrar 2 çizgide yoktu bomboş kaldı öyle yarın tekrar alıp yapıcam

Kizlar benim keseye bakarmisiniz? Doktor 5 haftalik dedi ama kese bos gibi geldi hic birsey anlamadim bu hafta aonu tekrar doktora gitmem lazim mis alttan muane oldum baskalarinin ultrasonu daha guzel gozukyor korkuyorum da…

Eklentiler

• IMG_7736.jpeg
    129,8 KB · Görüntüleme: 3
Ben olsam daha yanlış anlaşılmıyım diye çabalarım da işte bu yenge teyze hala yaşları biraz cahil aman nolcak modundalar en iyisi Allah a havale etmek kuzum boşver herkes yaptığından utansın
Aynen bende öyle yani cümlelerimi bile seçerim. Hani derler ya insan yaşlandıkça çocuklasir doğru bir yerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…