Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Geçer hayatım meşguliyetler bul sürekli boşta bırakma kendini
Yok boşta kalmam ben pazar günü eniştemiz mevlid okutacak depremde kaybettiklerimizin ruhuna. Onun hazırlıkları fazlasıyla meşgul edecek beni. Kardeşlerim yanımda birde nişanlı kardeşime çeyiz alışverişi yapıyoruz tatlı telaşlarimiz var bu aralar çok şükür

Baya güzel telaşlar ohh kolay gelsin kuzucum Allah utandirmasin tebrik ederim

Hadi inşallah canım, benimde yarın Hsg çekimim var çok tırsıyorum :/

Canim umudunu kirmak istemem ama temmuzdaki gebeligin etkisi olabilir. Ben gectigimiz Ekim ayinda kurtaj oldum. Aralik ayinda adet olamayinca test yapilmisti hcg degerim 2.43 cikmisti sonrasinda herhangi bir yukselme olmadi. Benzer sureler oldugu icin yazmak istedim. Sen her turlu ihtimale hazirlikli ol dedigin gibi gebelik de olabilir bat yaklastikca daha da netlesmis olur. Hakkinizda hayirlisi olsun

Kızlar bu grubada sormak istiyorum son ilişkim tam yumurtlama günü oldu sonrasını değerlendiremedik maalesef. Üstünden 11 gün geçtikten sonra kanda beta 2.0 çıktı yani negatif henüz adet olmadım ama antibiyotik kullanmaya başlamam lazım o yüzden yine sormak istiyorum 11. Gün kan testi 13. Gün kaset testte çıkmadıysa daha çıkmaz dimi?

O benimde aklıma geldi canım ilk bor heyecanlandım sonra aklımdan ihtimaller geçti bir bir

Geç döllenme ihtimalinden dolayı pozitife dönebilşr , adetinizin geçmesini bekleyin çok erken henüz

Sat 15 Ağustos Bat 8 Ekim

Hayırlı olsun canım. Ben de 3 gün geciktim 2 gündür bugün akşama kadar beyaz sıvı akıntım vardı. Bir az önce peceteye silince açık kahverengi leke geldi bitti. Sende oldumu boyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…