Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Cancağızlarım nasılsınız adetim 2 ekim normalde göğüs uçlarım hassaslaşır sağlı sollu kasık ağrıları olur falan hiçbiri yok şuan. Eskiden bunlar olduğunda umutlanırdım ama sonunda hep adet olurdum bakalım bunlar olmadığında nasıl olacak. En çok da hiç kasık ağrısı olmamasına şaşırıyorum. Yaşayıp görecez olacakları

Uuuuu bu iyiye işaret Allah utandirmasin inşallah

Ya belki olur umutsuz olmayın her ay daha iyi bir umutla başlayın ben hep heyecan severim ya adet olunca da bitsede fıtı fıtılar denemeler başlasa diyorum umutsuzlukkkkk yokkk
Fıtı fıtı değil kız fik fik o bu ayda olmazsa femara istiycem doktordan ya böyle boş boş beklemek canımı sıkıyor. Umutsuzum derken bu aydan umutsuzum ama olacak ona inancım tam evelallah

Fıtı fıtı değil kız fik fik o bu ayda olmazsa femara istiycem doktordan ya böyle boş boş beklemek canımı sıkıyor. Umutsuzum derken bu aydan umutsuzum ama olacak ona inancım tam evelallah
Ahahahha yaaaa bu aydan neden umutsuzsun bebekiiiim millet tek ilişkide hamile kalıyor
Heh şöyle yaaa ben hiç kullanmadım o dedigin şeyi

Ahahahha yaaaa bu aydan neden umutsuzsun bebekiiiim millet tek ilişkide hamile kalıyor
Heh şöyle yaaa ben hiç kullanmadım o dedigin şeyi
Yav o tek ilişkiyle hamile kalanlar kafaya takmıyor benim gibi ben okadar şanslı olduğumu sanmıyorum yumurtalarını büyütmek için kullanılar klasik zımbırtı işte

Yav o tek ilişkiyle hamile kalanlar kafaya takmıyor benim gibi ben okadar şanslı olduğumu sanmıyorum yumurtalarını büyütmek için kullanılar klasik zımbırtı işte
Heee klomen
Ya zaten kafayı takmasak hamileydik hepimiz inan ki
Her ay umut var evet ama stres çok etkili bir faktör oldu mu tuttu mu belirtiler şöyle böyle kafamızı kircaz yakında hadi bakalım

Heee klomen
Ya zaten kafayı takmasak hamileydik hepimiz inan ki
Her ay umut var evet ama stres çok etkili bir faktör oldu mu tuttu mu belirtiler şöyle böyle kafamızı kircaz yakında hadi bakalım
Klomenin başka versiyonu
Aynen bide orda burda belirti okuyorum acaba mı diye iki günde onu düşünüyorum inşallah hamile kalırız da kurtuluruz şu düşüncelerden

Yaaaa canım benim sevin tabi ki çok mutlu ol inaşallah sağ salim kucağına alırsın
İnşallah Allah razın olsun Rabbim tamam olmuyor dediğim zamanda gönderdi
Arkadaşlar bu sureç çok zor olmadı neden diye sormak ağustosda aşılama yaptırdım erkenden adet oldum tutmadı diye çok üzülmüştüm bu ay kendi geldi ve ben o kadar inanamıyorum ki kese görmeden hala acabamı diyorum umutsuz olmayın Rabbim onu size ihtiyaçınız olduğu anda gönderecektir. İnşallah

Gözün aydın sağlıkla kucağına al inşallah gecikmen kaç gündü nasıl öğrendin gebeliği bekirtin varmıydı
Allah razı olsun inşallah
5 gün geçikti adetim hala bir belirti yok sadece gögüslerime ve kasıklarıma kısa saniyeli batmalar oluyordu. 3 gün geçikince test yaptım silik çıktı ertesi ssabah daha koyu sonra kan verdim 879 çıktı yarın gene kan vercem bakalım büyüyor mu

İnşallah canım ne güzel hiç beklemediğin anda mucizen seni bulmuş. Haftaya pazartesi gitsen keseyi görürüsün aslında inşallah sağsalim kucağına alırsın inşallah Rabbim bizede nasip eder dua etmeyi unutma olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…