Ağustos Ayı Gynoseed-Preseed(Prefert) Kullananlar 👼

Sevm57

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
2.780
3.985
Bu ay gebelik kolaylaştırıcı jele başlayacaklar var mı acaba beraber takip edelim ?

bu jel nasıl kullanılıyo 1 2kez burda okudum ama çözemedim
Bu jeli kullanirken yumurta takibi yapmaniz gerekiyor yumurtlama ve çatlamayı gördüğünüz zaman birliktelikten 10 15 dk önce ürünü kadin kullaniyor spermin daha hızla yumurtaya ulaşmasını ve daha uzun yasamasını sağlıyormus

Bu ay gebelik kolaylaştırıcı jele başlayacaklar var mı acaba beraber takip edelim ?
ben geçen ay yumurtlama günü ilk defa denedim. öncesinde 3 gün değerlendiğim için hafif tahriş olmuş ve jeli sıkınca biraz yaktı ve gidip yıkadım. bu ay yumurtlama öncesi ve sonrası 5-6 gün kullanacağım

Ovulasyonla mi takip yapiyorsunuz doktorla mi

yaaa süper çok sevindim. sağlıkla ilerlesin. evet nedense benide motive etti kullanım konusunda. hangi günler kullandın?
Yumurtlamadan 2 gün önce ve yumurtlama günü kullandım ben . Yalnız ovulasyon testi yapmadım şu uygulamalar var ya adet takvimi ona göre kullandım. Ve gerçekten hiç meni akmadı geri sanki hepsi gitti içeri

bu hormon ilaçların en kötü tarafı hormonların dengesini bozması. benim tshı fshı prolaktini yükseltti 4 ayda anca düzelttim
kişiden kişiye değişiyor tabiki ben gecen seneden beri araliklarla klomen kullandim 3 aydir da ara vermeden kullaniyorum bi sorun cikmadi yumurtalarimda cok guzel tepki veriyormus size hangi ilaci vermislerdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…