Ağustos ayı gebelik planlayanlar

benim en çok korktuğum bizim ailede annemde teyzemde yaşanılan bir durum annem bana hamileyken 4 aya kadar bildiğin parçalı parçalı adet görmüş ve babamın zorlamasıyla doktora gitmiş annem o kadar beklemiyormuş ki beni 😂😂😂😂 bende ondan korkuyom diyom kırmızıları çekiyozda ya varsa 😂😂😂😂😂
Ayyy inşallah öyle bir durum varsa 😂😂😂 asla Ümit kesmemek gerek canım sizin aile de de varsa o zaman sen kırmızıları görünce ümidini kesme😂

Ayyy inşallah öyle bir durum varsa 😂😂😂 asla Ümit kesmemek gerek canım sizin aile de de varsa o zaman sen kırmızıları görünce ümidini kesme😂
bakalım burda ayın 27 28 ine randevu veriyorlar 22 si bat eğer gelmezse gidicem hem bi kontrol olsun nisan ayında yumurtalıklarıma kadar iltihap atmıştı fitille antibiyotik kullandım sonra gitmek nasip olmadı bir daha erkene randevu bulursam gidicem 😂😂😂

bakalım burda ayın 27 28 ine randevu veriyorlar 22 si bat eğer gelmezse gidicem hem bi kontrol olsun nisan ayında yumurtalıklarıma kadar iltihap atmıştı fitille antibiyotik kullandım sonra gitmek nasip olmadı bir daha erkene randevu bulursam gidicem 😂😂😂
Canım iltihap olduğunu nasıl anladın acaba

Kızlar merhaba Ağustos topiğini tekrardan açsam size uygun mudur listeyi sürekli paylaşmak zorunda kalıyorum ben direkt olarak geçiririm listeyi ya da konuya çok daha hakim olan biri açabilir mi

Kuzular Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 güncel olarak topic açtım listeyi düzelttim ve hepinizi ekledim ordan devam edelim olur mu burayı kapattırmak için de editörlere yazdım bakalım kapanıcak mı kusura bakmayım lütfenn🙈🙈

Canım iltihap olduğunu nasıl anladın acaba
sancım vardı yumurtlamadan sonra birde akıntılarım hiç kesilmiyordu doktora gittim anlattım dedi kokulu akıntı ve kaşıntı en belirginidir bende kokulu ve kaşıntı yok sadece sancım ve bitmeyen akıntım var dedim ultrasonla baktı rahimde iltihap var yumurtalıklarına sıçramış gebeliğide zorlaştırır önce onu tedavi edelim şikayetlerin geçmezse gel gene dedi ama hepsi geçti sonra bu ay gene gisip genel bi muayne olayım dedim adetimi bekliyom

sancım vardı yumurtlamadan sonra birde akıntılarım hiç kesilmiyordu doktora gittim anlattım dedi kokulu akıntı ve kaşıntı en belirginidir bende kokulu ve kaşıntı yok sadece sancım ve bitmeyen akıntım var dedim ultrasonla baktı rahimde iltihap var yumurtalıklarına sıçramış gebeliğide zorlaştırır önce onu tedavi edelim şikayetlerin geçmezse gel gene dedi ama hepsi geçti sonra bu ay gene gisip genel bi muayne olayım dedim adetimi bekliyom
Çok mu sancılandın peki

X