Ağustos ayı gebelik planlayanlar

Bu sefer ilk defa bende katılacağım.
Adetim tam düzenli değil ama tahmini bat 17Ağustos.
Eğer bayrama denk gelmeseydi bu ay aşılama olacaktım ama agustosa kısmetmiş.
Bu ay ilk defa ovulasyon testi de deneyeceğim aşılamadan önce. 😊

Son düzenleme:
Valla ne yalan soylim bana bir var gibi geliyor bir yok gibi şaşırdım iyice 😂 işin aslı hemen gebelik de düşünmüyorum sadece 2 temmuz da şüpheli ilişki oldu o kdr yine de insan heyecanlanıyor işte 😅
Hadi ya benimde bat 20 temmuz ama olmadı sanırım bu ay içime öle doğuyo bide dayanamadm erken gebelik kesti yaptım 7 gün vardı tabi ki de negatif 😂

28 Haziran'da adet bitmişti yani arkasına 4. Gün ilişki oldu. Hemen de kalkamadım ihtimal var yani

28 Haziran'da adet bitmişti yani arkasına 4. Gün ilişki oldu. Hemen de kalkamadım ihtimal var yani
Ben ovulasyonla takip ediyorum değerlendirdik ama içimde bi umut yok geçen sene 6 7 ay denedik ovulasyon takipsiz ama olmadı sonra biraz borca girdik erteleyelim dedm seneye aralık ayında sadece bir kere ilişki oldu o zmn düşünmüyoduk ihtimal vermedm ama 3 gün gecikmeden sonra test yaptım pozitifi gördüm her ne kdr düşünmesek de çoookk sevindik malesef 15 inci haftada suyum geldiği için 17 haftada almak zorunda kaldılar 3 ay oldu doktorum 3. aydan sonra tekrar düşünebilirsin dedi rahim toparlanmadıysa gebelik zaten oluşmaz demişti 2 kere regl oldum bu toparlanma belirtisiymiş ama nasip rabbim ne zaman derse o zmn onu geri getiremem ama biraz olsun acım da diner diye daha çok istiyorum çok uzun yazdm kusurabakma ☺️

Ben ovulasyonla takip ediyorum değerlendirdik ama içimde bi umut yok geçen sene 6 7 ay denedik ovulasyon takipsiz ama olmadı sonra biraz borca girdik erteleyelim dedm seneye aralık ayında sadece bir kere ilişki oldu o zmn düşünmüyoduk ihtimal vermedm ama 3 gün gecikmeden sonra test yaptım pozitifi gördüm her ne kdr düşünmesek de çoookk sevindik malesef 15 inci haftada suyum geldiği için 17 haftada almak zorunda kaldılar 3 ay oldu doktorum 3. aydan sonra tekrar düşünebilirsin dedi rahim toparlanmadıysa gebelik zaten oluşmaz demişti 2 kere regl oldum bu toparlanma belirtisiymiş ama nasip rabbim ne zaman derse o zmn onu geri getiremem ama biraz olsun acım da diner diye daha çok istiyorum çok uzun yazdm kusurabakma ☺️
Canim cok uzuldum olmayan herseyde vardir bir hayir allahim sana hayirli saglikli evlatlar versin insallah🙏 bende bos gebelik gecirdim nisan ayinda kürtaj oldum temmuz ayinda korunmayi biraktik bakalim.

Canim cok uzuldum olmayan herseyde vardir bir hayir allahim sana hayirli saglikli evlatlar versin insallah🙏 bende bos gebelik gecirdim nisan ayinda kürtaj oldum temmuz ayinda korunmayi biraktik bakalim.
Malesef bende çok üzüldüm hemen yatışını yapmamız gerek demelerine rağmen kabul etmeyip 2 hafta suyu arttırabilen herşeyi denedm ama olmadı Rabbim hepimize hayırlı güzel haberler nasip etsin inşallah bu ay

Son düzenleme:
bat 19 hayırlısı olsun inşallah daha temmuzu olmadık ama burayada girelim sessizcene herkese inşallah olur hepimizin kucağı dolar amin 🤲 diye diye yorumları okuyayım 😂
Ahhahaha canım bende erkenden test yapıp negatifi görenlerin başı olarak bulunuyorum sanırım bende olmadım ama ama negatif 😂

X