Ağustos ayı gebelik planlayanlar

Canım üzülme ne sorun vardı sizde sebepsiz mi aşılama filan yapıldı mı
Evet sebepsiz kılo dediler verdim gene olmadı nasip demek ki. Hayır aşılama olmadım aşılamada normalden farklı degıl diğer doktorum başarı oranıda daha az tüp bebege göre. Kasımda 3yılım biticek 2yıldır istiyoruz kimyasaş bile yaşamadım

Az önce topikte 2 senedir hiç hamile kalamayan bir arkadaşın 3 üz hamile olduğunu öğrendim iğneyle denediniz mi yoksa sadece ilaç mı

Az önce topikte 2 senedir hiç hamile kalamayan bir arkadaşın 3 üz hamile olduğunu öğrendim iğneyle denediniz mi yoksa sadece ilaç mı
Denedik canımm iğne 4.bu ay denedim başka doktora gidiyorum doktor değiştirdim 3.doktorum bu hepsıde nedensiz diyor. Bahçecici tüp bebegede gittim devletede gittim şuan emsey hastanesıne gidiyorum agustosta gel dedi bir adet arası yani

Aaa emseyde Gülhan hoca var oraya gidiyordum bende sen kime gidiyorsun ben iğneyle hamile kalmıştım ama düştü şimdide doktor iğneye gerek yok hamile kalırsınndiyor hiç umudum yok

Aaa emseyde Gülhan hoca var oraya gidiyordum bende sen kime gidiyorsun ben iğneyle hamile kalmıştım ama düştü şimdide doktor iğneye gerek yok hamile kalırsınndiyor hiç umudum yok
Bende nesrin hanıma gidiyorum canımm. Bak ne güzel gebe kalabılıyorsun ben onuda yaşamadım yani böyle düşün hep ben de yaşım genç amh değerim iyi diye kendımı avutuyorum :)

Bende nesrin hanıma gidiyorum canımm. Bak ne güzel gebe kalabılıyorsun ben onuda yaşamadım yani böyle düşün hep ben de yaşım genç amh değerim iyi diye kendımı avutuyorum :)
Canım kuzenim 4 sene olmadı hiçbir sebep yokken ilk tüp bebek denemesiyle hamile kaldı ikinci de kendiliğinden oldu bende hamile kalamazsam eylülde tüp bebek düşünüyorum bende pko var ama adetlerim düzenli hsg çektirdim histeroskopi oldum ondan sonra ancak hamile kalabilidim

Hsg cekıleli bir sene oldu ondada problem yok dediler pcoda degılım yani. İnşallah tüp bebege gerek kalmadan gebe kalırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…