Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Günaydın kızlar
Lütfen kızmayın ama adete son 9
Ve bugün dayanamayıp yaptım
Biliyorum çok erken ama silik cizgi uzmanlarımız var Eki Görüntüle 3115962
Evet canim çok çok erken yapmişsin, böylesi sana zarar, testler yalniş ola bilir ve üzülürsün
Biraz sabr et en azindan adete 3gün kala yap
Dün burda okudum bir arkadaş adete bat günü erken gebelik yapmiş çikmamiş,adetin6 gün geçtikten sonra erkən gebelik testi yapmiş ve anında çift çizgi görmüş
İnşaallah bizlere de nasip olur

Cok tesekkür ederim acilde verdim. Benim ilk bebeğim kromozom hastasiydi dogumda kaybetmistim. O yüzden acile gidip hcg testi yaptiracagim riskli durumum var dedim 5 dk da yaptılar. Hep acilde yaptırırım ben
İnşallah sağlıklı ve hayırlı bir şekilde dünyaya gelirler tüm bebeklerimiz bizimkilerde çook amin her gün böyle dua ediyorum Rabbim hayırlısını versin

Aynen ya bende kaç gündür öyle söylüyorum raziyim o agriya ,bulantilara yeterki tutunsun
Ay keşke dünden beri sık idrara çıkmaya başladım hayır boşa çıkarsa benim psikoloji darma duman olacak çünkü gerçekten bilinçsizce belirti yaşıyorum yani farkına varamadım eltim diyo sende keisn var hayır umutlanmakta istemiyorum 1 hafta var çünkü bata

Aynen canım haklısın
Adete bugün son 5
Bakalım
Şimdi ama kahverengi lekem geldi çok çok az
14. Gün de yumurtlama görmüştüm
Bugün 23. Gündeyim

Aynen canım haklısın
Adete bugün son 5
Bakalım
Şimdi ama kahverengi lekem geldi çok çok az
14. Gün de yumurtlama görmüştüm
Bugün 23. Gündeyim
İnşaallah yerleşme lekesidir
Benimde 27. Günüm
Sabah ısimi ölçtüm 37.1di, akşam üstünden bu yana alt karın bölgemde ağrı var adet ağrısı gibi
İyi düşünmeye çalışıyorum

Kızlar ben yumurtlama ve çatlama günlerini aşırı ağrılı geçirdim hap içmemek için kendimi tuttum. Ama hissettim çünkü çatlamadan sonraki günlerde benim sürekli kuyruk sokumum acımaya başladı vajinay a doğru bir baskı vardı yukarıdan. Bir de tuvalete çok çıkınca enfeksiyon oldum sandım ama değilmiş göğüs ucum kararmaya başladı şuan daha yeni.

Bu gün eczanelerle bakıştım resmen girsem mi alsam mi derken kendimi zor tutdum
Yumurta beyazi gibi olan akinti çatlama olduktan sonra mi oluyor aceba?
Sonrası veya öncesini bilemiyorum ama o süreci simgelediğini biliyorum bende bu arada öyle aşırı derecede akıntı hiç olmadı hala da yok

Sonrası veya öncesini bilemiyorum ama o süreci simgelediğini biliyorum bende bu arada öyle aşırı derecede akıntı hiç olmadı hala da yok
Bende de aşırı akinti olmadi, yalnış hatirlamiyorsam 12-13ü şeffaf uzayan akinti gördüm
Sonrasinda ise beyaz krem gibi oldu 1-2 gün sürdü

Şimdi agriniz varmı peki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…