Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Aynı sıkıntı bizde de var yarın akşam özel hastanede vereceğim mecburen.

Kaset test yaptı doktorun hemşiresi evet var gözüküyor ama çok yeni daha biraz bekle haftaya gel pazartesi dedi hem değerin yükselmiş olur dedi. Bilemedim ben ve eşim merak ediyoeuz
tamam da başka doktora yönlendirmek zorundalar sizi. kan verin veya vermeyin bu aklı size doktor vermeli.

Özelede kan testi için para vermek hiç içime sinmiyor bu nasıl iştir ya. Devletin hastanesinde kan bile veremiyorz hep bekliyoruz. Of
Evet maalesef öyle özellere mahkum olduk resmen. Biz Fethiye bölgesindeyiz devlet hastanesi deseniz çok kötü ve devlet hastanesinden hallice 2 tane özel var sadece. Kara kara düşünüyoruz.

Evet maalesef öyle özellere mahkum olduk resmen. Biz Fethiye bölgesindeyiz devlet hastanesi deseniz çok kötü ve devlet hastanesinden hallice 2 tane özel var sadece. Kara kara düşünüyoruz.
Bende körfezde oturuyorum. Edremitte asla devlette sıra yok. 2 yıldır devletten sıra alamadık resmen. Deliriyorum bu duruma ya çok kötü çook

Kızlar benim karın ağrım hep sağ sırtıma vuruyo devamlı acaba bebiş sağa tutundu da sağ oyüzden mi böyle. Sağ kabur kemiğiminin bitimine arada kramp giriyo
Benim de hep sağ tarafım ağrıyor ya sanki sol tarafda bişey yok))
Gaz sıkışması da bazen öyle ağrı veriyor

Bende körfezde oturuyorum. Edremitte asla devlette sıra yok. 2 yıldır devletten sıra alamadık resmen. Deliriyorum bu duruma ya çok kötü çook
Çok haklısınız ben de artık çıldırıyorum ve maalesef çoğu yerde durum bu şekilde. Sağlık sektörümüz can çekişiyor. Umarım sağ salim bu süreci atlatırız

Kızlar benim karın ağrım hep sağ sırtıma vuruyo devamlı acaba bebiş sağa tutundu da sağ oyüzden mi böyle. Sağ kabur kemiğiminin bitimine arada kramp giriyo
Kiz benimde tam tersi sol kasık ve belde var o ağrı sızı Allah'ım ins tuunmuslardir zipirlar razıyım sancisina

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…