Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Geçmiş olsun canım inşallah tekrarlamaz merakla kan sonucunu bekliyoruz

Kızlar varla yok arası bisey görüyorum sizce nedir durum ne yapayım ne kadar bekleyeyim

Eklentiler

• F64EDCE3-6C18-4E73-8B79-D5081307B48B.png
    675,8 KB · Görüntüleme: 57
  • A94643EE-6984-4816-A607-D3C21399BBD6.png
    559,1 KB · Görüntüleme: 60
stresss... eğer normalin düzenliyse nadiren bunu yaşıyorsan genel sebebi stresss... kendimden biliyorum

Hamile olan arkadaşlarım size bisid anisabilir miyim 2 gündür bende acayip bir burun hassasiyeti oluştu bu normalmi yani fırın bana 200 metre uzakta orda yufka yapıyorlarmış fırının hemen yanında inanılmaz bir koku sanki ağzımın içinde yapiyolar ben anlamadım gitti cuma doktora gidicemde nasi geçecek zaman bilmiyom bat günü 31 Ağustos bu kadar erken belirti olur mu ya ara ara sol kasıkta batma oluyo ama önce bı sizi şeklinde beyaz akintimda var ins hayal kırıklığı olmaz

Kızlar ben evde test yaptım pozitif çıktı silikte olsa ama sağlık ocağında kan testi veremiyorum aile hekimi 1 haftalık izne çıkmış. Napmalıyım sizce 3.hafta 5günlük falan dedi s. Ocağındaki hemşire. Kan testini acilde alırlarmı bakarlar mı ki sizce ben çok merak ediyorum

İnşallah hayırlı haberler ver bizlere canım Allah ol der olur Rabbim büyük

doktor izin de olsa da başka hekime yönlendirmek zorundalar??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…