Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Hayir tam tersine iliski daha kolay oluyor. Yani o durumu etkilemiyor kasik agrilarim falan

Arkadaşlar günaydın bu sabah ki artımed kaset testim pozitif çıktı. Demek ki bebe time da yanıltmıyor. İki gün önce bebe time yaptım silik çızgi çıktı. Dün attınmed erken gebelik yaptım silik çıktı bugün bunu yaptım. Yarın bat. Yarın kan veririm inşallah

Eklentiler

• 5075828F-132E-41B8-B7B9-B07E33E8D867.jpeg
    205 KB · Görüntüleme: 79
Gözünüz aydın güzel haberlerinizi bekliyoruz

Tebriklerrsivilceniz adete az kala mi çıktı?belirtileriniz neydi?

Günaydın,tebrikleradetinizin kaçinci günü bugün? belirtileriniz neydi

Ne güzel yaaaa senin adına çok sevindim. Herşeyi bıraktığın anda gelivermiş yani napalim şimdi sen söyle pilatesle beraber bide yüzmeye mi yazilalim rahim ağzındaki yara muayene sırasında rastgele mi görüldü yani sen bı ağrı sızı hissediyor muydun ? Bide dondurdugu neydi anlamadım yumurtlarin mi ?

Tebrikler. Bayağı çıkmış çizgi

Kizlar selam :) 26 Ağustos bat günüm ama dün regl oldum sandim tuvalete gittigimde pembe pembe baslama kanamasi geldi. Sonra ben adet oldum diye ped taktim kasıklarımda agrimda vardı çünkü ama bir kac saat sonra tekrar gittigimde hic birsey gelmemisti ve peceteyle sildigimde kahve rengi akintilar geliyordu gece sökülür diye bekledim ama sabah uyandigimda yine kahve çok az lekelenme geldi. Ama hala kasiklarimda batma var ve regl baslamadi yerlesme kanamasi olabilirmi hic boyle olmazdi direk adetim baslar benim lekenme biterken olur ayriyeten gaz ve siskinligimde devam ediyor yumurtlama zamanimdan beri

Canım selam aslında olabilir kendi vücudunu tanıyorsun hemen gelmesi gerekirken gelmemiş adetin ve daha 3 gün var. Yumurtlamadan kaç gün geçti bı test mi yapsan?

Canım selam aslında olabilir kendi vücudunu tanıyorsun hemen gelmesi gerekirken gelmemiş adetin ve daha 3 gün var. Yumurtlamadan kaç gün geçti bı test mi yapsan?
Yumutlamayi testle takip etmiyorum ama akintimdan anliyorum 8 ve 9 Ağustos'ta yumurta aki kivaminda akintim oldu ve biz 9 Ağustos degerlendirdik. Evet bende vucudumu bildigim icin biraz heyecanlandım dun baya baslama gibi peceteye pembe renk baslangic kanamasi geldi ve ben birden sokulurum dun durdu kahverengiye dondu bugun hala yok umitlenmelimiyim bilmiyorum cok heyecanlandim

Eğer varsa kesin çıkar 14 gün geçmiş üzerinden inşallah vardır

Eğer varsa kesin çıkar 14 gün geçmiş üzerinden inşallah vardır
İnsallah canim cumaya kadar adet gunum gecene kadar beklemek istiyorum. Çünkü bende çikolata kisti var doktorlar dogal yolla zor olur demişti 6 ay bir deneme suremiz vardi bu ucuncu ayımız bakalım insallah vardir

İnsallah canim cumaya kadar adet gunum gecene kadar beklemek istiyorum. Çünkü bende çikolata kisti var doktorlar dogal yolla zor olur demişti 6 ay bir deneme suremiz vardi bu ucuncu ayımız bakalım insallah vardir
Varsa çok seviniriz ama yoksa da üzülmek yok sabırla cumayı bekleyecez şimdi. Hadi bakalım güzel haberler verirsin inşallah

hayırlı olsun canım masalllaahh

Günaydın,tebrikleradetinizin kaçinci günü bugün? belirtileriniz neydi
Günaydın teşekkür ederim bat 24 Ağustos. İnanın hiçbir belirtim olmadı fark hissetmedim. Sadece iki gün önce kızım dedi ki anne karnında bebek var yumurta şuan ve büyüyecek Bi şüphe düştü içime test yaptım. Bugün kan verdim yazacağım inşallah

Erken gebelik yapsan çıkabilir, yumurtlamadan kaç gün geçti?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…