Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Yaaa çok tatlı görünüyor hayırlı olsun canım sağlıcakla tutunsun sağlıcakla gelsin minik civciv Rabbim ol der olur

Merhaba. Sabah bebetime testi atmıştım güvenilir mi diye. Bat 24 Ağustos. Şimdi gidip artımed erken gebelik aldım o da böyle çıktı
Var gibi canım görüyorum inşallah tutunur sağlıcakla Aynı durumdayız ama ben erken gebelik değil benim artımed kaset test 7 gün var adetime bu gün yaptım çok silik gölge gördüm bakalım hepimiz için hayırlısı

Evet canım Allah büyük ama gerçekten çok zor dönemlermiş insan başına gelmeden anlamıyo heleki böyle bide insanların sormaları sürekli daha çok strese sokuyo
Seni çok iyi anlıyorum inan bana marttan bu yana hala gebe kalamadim diye dert edinen insanlar var yani bunu dile getirip canımı sıkan çok insan var

Kızlar bugün başıma komik bı olay geldi dün aksamdna beri halsizlik vardı üzerimde sanki hastaymış gibi eltim pazara gidelim dedi gittik hamile arkadaşlar canınız. Çekerse hakkınızı helal edin ama ben bile kendime şaşırdım neyse pazarda incir satıyorlar ki sıcaktan öyle ekşi kokuyorki kendimi pazarın dışına atana kadar zor tuttum neyse tam pazarın girişine geldi cikcam pazardna burnuma salatalık turşusu koktu ama ne koku anlatamam okadar turşunun içinde sadece o inanın 3 TL vardı cebimde bozuk o an adamdan istedim ne kadar geliyosa ver canım çekti diye bir yiyorum adamların suratıma bakışı eltimin o gülümsemesi utandım bian ama doymadım kadın gitti bir poşet turşu aldı anca yetti bana bide üstüne ins bebektendir diye espri patlattı çok gülesin geldi ya kist varsa diye korkuyorum ama ben bunu kızımda yaşamıştım ins mucize olur yine gebisimdir hayal kırıklığı olmaz ins cuma günü bakalım nolcak böyle istemsizce oldu yani oan icimdne bı turşu canavarı çıktı sanki rezil oldum herkese

Oyyyy hadi hayırlısı var varrrrre dairis bize ins kanda çıkınca haber et bize çok sevindim kizz vallahaaaaa

Beni de ekler misiniz bat 24 Ağustos

Beni de ekler misiniz 24 Ağustos

Yeni gördüm ne cikti acaba kanda merak ettim sizi inşallah hayırlı olur

Ben de normal kaset test aldım sabah yapacağım inşallah sağlıkla tutunup kucağımıza gelsinler inşallah

Tebrikler belirtileriniz neydi ?
daha önce kendimi birkaç kere hamile sanıp sonra olmadığımı öğrenince kendimi takip etmeyi bırakmıştım,birkaç gün önce cips yedikten sonra çok midem bulanmıştı afedersiniz kusmuştum ama hiç aklıma gelmedi çok yedim heralde diye,göbeğimde şişlik var ödemim var yüzüğüm sıkıyor.4-5 tane alın sivilcesi çıktı,şimdilik böyle

darısı tüm bekleyen arkadaşların başına geçen hafta dermatolojiye gittim bana haplı tedavi önerdi ama ben de gebeliği düşündüğümü uğraşmak istemediğimi söyledim.

Tebrik ederim inşallah sağlıkla ilerler. Erken testi adet günü mü yapmıştın ? Ekstra bişey yapmış mıydın bu ay ? Günleri nasıl değerlendirdin bize de söyler misin
teşekkür ederim umarım tüm bekleyenlerin yüreği ferahlar evet regl olmam gereken ilk gün yaptığımda hiç silik çizgi bile yoktu.şöyle ki kışın eşim varikosel ameliyatı olmuştu,ilaç ve vitamin tedavisi görüyordu ben de 2 ay önce doktora gittiğimde rahim ağzında yaram olduğunu öğrendim,benimki çok büyükmüş gebelikten önce kendi sağlığın için doktor donduralım dedi,donduruldu 1 ay ilişki yasaktı,biz de 1 yıla yakındır deniyorduk,ama artık modumuz epey düşmüştü,dedim artık bu kafadan çıkalım ya hamile olursam diye spor bile yapmıyorum artık yapıcam dedim,3 haftadır atlaya zıplaya yüzüyordum,kilo vereyim diye 2 günde bir 10 bine yakın adım atarak yürüyüş yapıyordum akşamları,bilemiyorum onun mu etkisi oldu.hep okurdum bu sitede tam pes ettiğimiz zaman oldu diye,biz de o raddeye gelmiştik galiba onun etkisi oldu.hatta ben aylardır folik asit d vitamini c vitamini,probiyotik kullanıyordum 2 haftadır onları da bırakmıştım,yazın kesin hamile olurum diye gidip solantenin pregna güneş kremini almıştım,sonra kendime kızdım ne kafalara girmişim diye.eşim de önceden keçiboynuzu çakşır kökü suyu falan içiyordu hatta o da bıraktı içinden gelmiyordu onun da .2gün önce artık bebek kelimesini bile konuşmayalım diye anlaşmıştık

Son düzenleme:
Yaaa çok tatlı görünüyor hayırlı olsun canım sağlıcakla tutunsun sağlıcakla gelsin minik civciv Rabbim ol der olur
teşekkür ederimcidden öyle ,ben acaba hamile kalabilecek miyim diye düşünüyordum kara kara,kalbim öyle yatıştı ki Allah korusun kaybedersem de hamile kalabildiğimi görmüş olduğumuz için sevinicem.kul ne kadar çırpınsa da nasipte olan oluyor.

Evet canım gerçekten öyle Maşallah diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…