Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar öyle gruba denk geldim yazayım dedim şuan 13 haftalık hamileyim bende böyle gruplardaydim sonra bı doktor ile tanıştım aslında gebe kalmak için önemli şeylerden bazilarini anlatacağım

* Sabah uyandiginizda ilişkiye girmek(spermler daha kaliteli oluyormuş)

* İliskiye girerken boşalma sırasında pozisyon (omuz dirsek dog pozisyonu diğer adı ) spremler daha hızlı gidiyormuş ilişkiye girdikten sonra yatakta bekleme 15 dk ve asla tuvalete gidip ikinmayin icinizdekiler çıksın diye.

* Eğer gece yapacaksaniz sabaha kadar bekleyebilirsiniz

*30dk İlişki öncesi bitter çikolata yedirin eşinize oda sperm haraketliliğini uyarabilirmis ikinizde yiyebilirsiniz sade bir Türk kahvesi yapıp yanında bitter çikolata ile

*Regl olduğum günden itibaren 10 gün saydım ve 10. Gün ilişki yaşamaya başladım 2gunde bir gündüz ve gece karışık ama daha çok sabah ilk uyandığımda böylece 15 gün iki günde bir ilişki ile devam edin.

* Evet kesin hamile kaldım, acaba hamile kalır mıyım diye düşünmeyin ve asla adet gününüz 5 gün geçmeden test yapmayın dayanın geç döllenme vs olabilir bu durumda strese girmek kimyasal gebelik ile sonuclanabilirmis

*Hadi güzel haberleri bekliyorum hepinizden

Planlı olmayınca geliyor diyorlar bebiş yazarsın buraya da hadi hayırlısı
bugün yine pembemsi geldi sabah , akşam üzeride saat 17 gibi şiddetli ağrı ile WC ye gittim 2 damla aşırı pembe kan. Ve sonra peçete ile sildim yine gitti. Ağrımda bi diniyor sonra yine başlıyor, anlayamadım. Bu yerleşme mi anlamdım. Ben böyle sökülme için hiç beklemezdim ağrım geldiği gibi sökülürüdm.

Hem de nasill. Sag kasiklarima vuran bir agriydi. Neredeyse iki gun surdu gittikce azalarak. Siskinlik sanki catlamadan hemen once vardi. Catlamayla indi karnim
Bende siskinlik simdilik olmadı, gecen ay neydik be bomba gibi:)

Benim yumurtalığimda ağrı oldu alt kasik, sağlı, sollu.
Bugun pikti.

Kuzum bu ağrilar olduğunda ilişkide de acı oluyor mu sende?
Benim bir kaç gündür bayağı oldu.

Çok teşekkür ederim canım 28 ağustos doğum günüm bu ay güzel haberler alayım diye çok dua ettim 7 ağustos gözüküyordu yumurtlama tarihim uygulamada ama adetim düzensizdir normalde
Benim de 7 ağustos yumurtlama tarihim ama 7 sinde yumurtlama olduysa ayın 20 si bat tarihiniz, benm de hcg değerim 47 bugün
Hayırlı uğurlu olsun, sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Allah

Benim de 7 ağustos yumurtlama tarihim ama 7 sinde yumurtlama olduysa ayın 20 si bat tarihiniz, benm de hcg değerim 47 bugün
Hayırlı uğurlu olsun, sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Allah
Ben piki söyledim kuzum 2 ağustos yumurtlama başlangıcı sizin de hayırlı olsun bahtları güzel olsun inşallah

Kızlar cuma günü doktora gittiğimde 15 mm yumurtam vardı şimdi ovülasyon testi böyle çıkıyo yani çatlamış mı yumurtam ne yapmalıyım sizce ?

Eklentiler

• 885B8ED1-4D04-428C-9D2B-DEB6F3494147.jpeg
    79,7 KB · Görüntüleme: 97
arkadaşlar,geçen hafta bat zamanı erken gebelik testi yapmıştım negatif çıkmıştı bugün 6 gün gecikmeyle erken gebelik testi yaptım sonuç bu :) ilaç kullanacaktım sivilcem için dedim önce bir test yapayım içim rahat olsun,pozitif görünce çok şaşırdım çünkü 2 hafta önce pıhtılı kanamam olmuştu 4 gün ve doktorum başka bir probleme yormuştu hatta yumurtalıkların polikistik görünüyor demişti o nerden çıktı deyip şaşırmıştım,off şimdi de pcosum mu var diye ağlamıştım.Şuan şaşkın ördek gibiyim,daha kan testi vermedim.

Eklentiler

• WhatsApp Image 2022-08-22 at 17.27.27.jpeg
    115,2 KB · Görüntüleme: 49
Tebrikler belirtileriniz neydi ?

Nasılda güzel bir sürpriz çok mutlu oldum adınıza. Mutlulugunuzu paylaşmanıza çok sevindim! Sağlıkla gelsin meleğiniz Bende sivilcelerle savaş halindeyim, yıllardır ilaç kullanıyorum ama hiç bir çözüm olmadı... vallahi bıktım nefret ettim artık daha da ilaç kullanmayacağım. Bebek fikrini de daha fazla ertelemeyecegim dedim korunmayı bıraktım

Tebrik ederim inşallah sağlıkla ilerler. Erken testi adet günü mü yapmıştın ? Ekstra bişey yapmış mıydın bu ay ? Günleri nasıl değerlendirdin bize de söyler misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…