Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Yok kizimdna önceki düşüğünde kullanmıştım biliyorum az çok aklımda kaldı belden aşağısı benim değil sanki ara ara gelen bir sızlama kasılma var hayırlısı diyelim Allah büyük
Evet canım Allah büyük ama gerçekten çok zor dönemlermiş insan başına gelmeden anlamıyo heleki böyle bide insanların sormaları sürekli daha çok strese sokuyo

Tebrik ederiiiiiim hayırlı olsun sağlıkla gelsin inşallah,bu ay bir bereket var maşallah yumurtlama tarihiniz ne zamandı tahmini olarak ne kadarlık bir bebek oluyor hcg41 değer çıkması için
Çok teşekkür ederim canım 28 ağustos doğum günüm bu ay güzel haberler alayım diye çok dua ettim 7 ağustos gözüküyordu yumurtlama tarihim uygulamada ama adetim düzensizdir normalde

Çok teşekkür ederim canım 28 ağustos doğum günüm bu ay güzel haberler alayım diye çok dua ettim 7 ağustos gözüküyordu yumurtlama tarihim uygulamada ama adetim düzensizdir normalde
Ya ne güzell harika bir hediyeniz olmuş.. doğum gününüz kutlu olsun ennn güzel yaşınız olsun 28 Ağustos'ta bende test yapmayı planlıyorum sabırsızlıkla o günü bekliyorum

Kızlar aranızda gebelik oluşumundan itibaren canı sürekli tatlı çeken var mı sanki böyle adet olacakmış gibi bata 8 gün var tatlı krizlerindeyim

Ben elemdim
turuncu agac bana çarpı koyar mısın adet oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…