Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Merhaba,yanilmiyorsam geçen ayda sizde böyle birşey olmuştu öyle mi?forumlardan okuyup bildiyime göre bebetime hep yalnış çıkarır
Predictor early erken gebelik testinin net sonuç verdiyini okudum
Hele bebetime haziranda bana şak diye cift çizgi çıkardı hemde 2 tane yaptım pozitifti gittim kan verdim negatifti

Henüz okudum,
Çatlama olmuştur o zaman oldu mu ağrın?

Şişkinlik bizde çatlama sonrası mı olmuştu?

Canim yumurtlama haftanda ağrı oluyor mu?

Selam arkadaşlar pek takip edemedim tipiği sanırım kendimi gebelik psikolojisinden uzak tutmaya beklentimi düşürmeye çalışıyorum. Ne kadar çok buralarda takılırsam o kadar zor bekliyorum. Tüm gebeleri tebrik ederim darısı biz bekleyenlerin başına inşallah. Bugün öyle bi yazmak istedim her ay olduğu gibi alt karın bölgemde noktasal ağrılar var artık belirti olarak değerlendirmiyorum inşallah enfeksiyon falan değildir diyorum. Bata 8 gün var bu defa bekleyebilirsem gecikme olana kadar test yapmak istemiyorum. Sizler de durumlar nedir?

Merhaba,yanilmiyorsam geçen ayda sizde böyle birşey olmuştu öyle mi?forumlardan okuyup bildiyime göre bebetime hep yalnış çıkarır
Predictor early erken gebelik testinin net sonuç verdiyini okudum
Merhaba yok geçen ay ilk korunmadıgımız aydı olmadı bu ay dakorunmadık şimdi iki gün var bata ama bebetime test çok güvenilir degil dediler o yüzden sordum ilk defa böyle bi çizgi ile karşılaşıyorum ilk bir dk da. Kuruma çizgisi gördüm ama ilk dk da görmemiştim

İyi günler hanımlar ben bu ay ilk defa klomen kullanmaya başladım günde 1 defa 5 gün kullandım sonra kontrole gittim doktor sağ yumurtalıkta 15 mm yumurta gördü sanırım tek bitane yumurta oluşmuş ben nasıl yani sadece 1 tane olmuş diyince 1 tane yeter bize dedi çatlatma iğnesi vermedi gün aşırı ilişki önerdi şuana kadar hiç bir belirtim yok akıntım bile hiç olmadı bu ay sadece ara ara bel ağrısı oluyo bide bazen sağ kasıkta hatmalar arar ara . Bakalım ay sonu görücez sonuçları hepimizin hakkında hayırlısı olsun gerçekten beklemek çok zor rabbim isteyem herkese nasip etsin. Em yakın zamanda .

Amin canım benim inşallah hayırlı sonuçlanır benimde cumaya randevum var bat 31 Ağustos ama bakalım neler olcak kist falan varmı yoksa ne var normal kontrol için gidicem eğer bebek olmazsa adet 3cu günü hormonlara baktirip tekrar gebelik için klomen vs başlamasını isticem doktor takibi isticem napim hayırlısı olsun hakkimizda

Amin canım napalım beklicez sende mi ilk defa kullanıcaksın klomeni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…