Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ben var olduğunu düşünüyorum güzelim inşallah güzel düşünelim her zaman
Valla bugün 2 kere de sol kasıkta kramp ağrı girdi bacağa dağılacak şekilde neydi anlamadım eşim eliyle ovalarken şişlik ve sertlik var sol tarafında dedi beni benden iyi tanıdığı için daha önce yoktu dedi kendine dikkat et diye de ısrar etti sanki uşak var bugün daha bana iş yaptırmadı düşün kızımıza o hissetmişti ben bı halt anlamamıştım kafamda dlei sorular ins bebistendir tüm bunlar

Kızlar ben bugün acayip bişi yaşadım sabahtan beri uyku hali ki sonunda uyuya kalmışım olduğum yerde birde 2 kere şiddetli olmayan ama sol bacağıma dağılan bir sancı kramp batma tarzı bişey yaşadım kısa sürdü ikiside kasildim resmen bata 10 var umutlanmak için erken biliyorum ama anası var ise

Bata daha varmış ya yerleşmedir inşallah adetin düzenli midir peki
Evet aşırı derecede düzenli hiç sapmaz günü gününe olurum ben, akıntı gelir gibi hissettim lavaboya bir gittim pembe olurya adet olurken önce gelir pembe renkte sonra ama bi kaç saate koyulaşır. Ama hiç ağrım yokken gelmesi pembe olarak şaşırttı beni , normalde regl geleceği zaman çok şiddetli ağrım olur hemen anlarım. Bunda böyle bir şey kafamı iyice karıştırdı. 28i bat 4 gün önce olunca.

Heveslendirmis gibi olmiyim ama bana olsa heves ederdim bugün 21 Ağustos daha 1 hafta var. 1 hafta oncede döllenmiş olsa tam yerleşme zamanı inşallah öyledir

Heveslendirmis gibi olmiyim ama bana olsa heves ederdim bugün 21 Ağustos daha 1 hafta var. 1 hafta oncede döllenmiş olsa tam yerleşme zamanı inşallah öyledir
Bakalım canım ne olacak :) yanlız ben sat 28 Temmuz bat 25 Ağustos. Satı yazmışım hızlı hızlı yazarken kusura bakma. Ama hat halukarda 4-5 gün önce yaşadım böyle bir şey. Neler gelişecek. Planlı bir şey de değildi benim.

Evet çok güzel yakalamissin canım. Üç gün değerlendirin mutlaka. Benimki iki gün pik yaptı üçüncü gün çatladı havuç falan yemiştim çatlamayi desteklesin diye. İnşallah tutar
Ben az önce bi daha yaptım 2. Gün de pik gibi duruyor şimdi bu silikleşene kadar yapcak mıyım yumurtalığımda bir ağrı var sanırım bugün yarın çatlıcak. Ağrı yapıyor mu biliyor musunuz

Ben az önce bi daha yaptım 2. Gün de pik gibi duruyor şimdi bu silikleşene kadar yapcak mıyım yumurtalığımda bir ağrı var sanırım bugün yarın çatlıcak. Ağrı yapıyor mu biliyor musunuz
Yarın çatlar büyük ihtimalle test yapsan da yapmasan da değerlendir bence canım catladiginda sperm bulmasi önemli yumurtanın inşallah bulur benim oluyor bazen ağrı bir keresinde sol tarafımda çok olmuştu oradan gelişti herhalde yumurta

Planlı olmayınca geliyor diyorlar bebiş yazarsın buraya da hadi hayırlısı

Benim de dr solda dedi yumurtaya sol tarafım ağrıyor psikolojik de olabilir tabi o yüzden çok önemsemiyorum. Dün yapmıştık bugün de yapmam gerekiyor mu gün aşırı yapcaktım

Benim de dr solda dedi yumurtaya sol tarafım ağrıyor psikolojik de olabilir tabi o yüzden çok önemsemiyorum. Dün yapmıştık bugün de yapmam gerekiyor mu gün aşırı yapcaktım
Bence psikolojik değil bende de olmuştu gercekten ağrı bazı kadınlar hissedermis. Ay ben ilişki olayına karışmiyim nasıl isterseniz zamanı ama çatlama günü önemli diye biliyorum doktor bir şey demedi mi şu gün falan degerlendir diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…