Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

En iyisini sen bilirsin kuzum Rabbim saglikla versin

Kızlar az önce duş almaya gittim iç camasirimda bebek benek leke gelmiş bata çok var en az 10 gün sizce umutlanmali miyim

Hayırlı olsun canım bende sizin gibiyim yani uygulamada 10 Ağustos gösteriyordu yumurta pik gününü bende bi kaç gün önce olmuştu. Benimde sat 28 Temmuz bat 25 Ağustos. 8 gündür göğsüm hassas sonra aşırı mide yanması yaşadım şimdi de 2 gündür ara ara sanki adetim gelecekmiş gibi mimik minik bel ağrısı ve sol kas ağrım oluyor. 2 gündürde dizimden aşağı bacağımda bi ağrı gibi oluyorum. Ben de gebeliğe ihtimal vermiyorum ama yaşadıklarım acaba dedirtiyor. Siz nasıl öğrendiniz gebeliği ne zaman gördünüz?

Yumurtaliklara hangi günlerde bakiyor yani büyüdüğünü vs kac gun aralıklarla çağırıyor muayene vajinal ultrasonlami oluyor
Klomen kullanıyorum ben reglin 3-5 günlerinden birinde başlıyorsun kullanmaya o gün yumurtalarına bakıyorlar. Sonra günler verip tekrar çağırıyorlar tekrar bakılıyor eğer belli bir büyüme gösterdiyse ya çatlama büyüklüğüne erişiyor ya da biraz daha bekliyorsun büyüsün diye ya da. Yumurtaların o ay yeterince büyümüyor.

kızlar dr cuma günü 17 mm olmuş yumurtan bu haftayı değerlendir dedi. Ben de ovulasyon testi vardı evde onlarla bi deneyeyim dedim 2 gündür yapıyordum bugün galiba yakaladım bugün 21. Günü reglimin. ilk defa yakaladım ben de bir şok içerisindeyim alttaki bugünkü testim ama su alımına dikkat etmedim yani 1 saat önce falan içmiştim az önce yaptım 2 gibi testi de hemen değerlendirdik şimdi ben yarın da yapıp eski haline döndü mü diye bakcam di mi? Bu testlerden hiç bir şey anlamıyorum biri bana ne yapacağımı söyleyebilir mi ayy hadi inşallah tutar bu ay

Eklentiler

• 46976766-E707-4F28-9D2A-83C4C7835DC5.jpeg
    66,2 KB · Görüntüleme: 38

Yaa inşallah vardır hakkınızda hayırlısı olsun
Benim adetim hiç geçmez. Bat 11 ağustostu adet sancıları gibi o gün de devam etti memleketteydim eve gelene kadar bekledim 14ünde evde test yaptım çift çizgiyi gördüm. Adet tarihim boyunca sanki adetmişim gibi sancı çektim artı olarak sadece kasıkta batmalar oldu ara ara. Yani adet geçene kadar anlamadım geliyor mu yoksa hamilelik mi :) sizin de bata az kalmış endişelenmeyin dinlenin güzelce tadını çıkarın.

Sonucum negatif canım.

İnş Rabbim hayırlısını versin benim de düzenlidir hiç gecikmez bakalım ne olacak benimde:)

Evet çok güzel yakalamissin canım. Üç gün değerlendirin mutlaka. Benimki iki gün pik yaptı üçüncü gün çatladı havuç falan yemiştim çatlamayi desteklesin diye. İnşallah tutar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…