Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ayy aynısıni yaşadım canım unutmuşlar yarın mecbur tekrar test vereceksin

Erken gebelik testim bugün geldi. Normal test yapmıştım sabah yine negatif çıktı. 3 günüm falan var erken gebelik testini yarın sabah yapmalı mıyım sizce kızlar yoksa olsa normal testte çıkar mıydı

bende 6 gün kala çıkmıştı canım normal testte sen regl gününü bekle yinede canım belli olmaz o günler daha garanti sonuç verir

bende 6 gün kala çıkmıştı canım normal testte sen regl gününü bekle yinede canım belli olmaz o günler daha garanti sonuç verir
Sağ olasın canım Yarın sabah da erken gebelik testini yaparım çıkmazsa da artık kendimi bu duruma iyice hazırlarım adeti beklerim

Canım ben de ıphone 11 kullanıyorum ama nasıl ters ışık yapıyorsun bir türlü bulamadım
Ayarlardan erişebilirlik, ordan ekranla ilgili hangi sekme varsa o, farklı modellerde farklı yazıyor ya o yüzden 11 de ne yazar bilmiyorum, ordan da renkleri tersine çevir gibi bişey olacak bende klasik tersine çevir yazıyor çevirdikten sonra galeriye gidip fotoya bakıyoruz

Denedim predictoru negatif iyice strese girdim gel şimdi cuma pazartesi olsun
Kuzu ben test yapmaktan vazgeçtim, cumartesi de regl olmazsam pazar günü test yapmayı planlıyorum.
İki gün önce eşimle birlikte olurken lekelenmem oldu ilişki sırasında. Ben regl olmadan önce de öyle olur ya da 2-3 gün ara verdikten sonra ilişki olursa kanamam olur genelde. Gerçi dün gece ve bugün ilişki sırasında herhangi bir kanamam olmadı.
Benim yine de umudum o lekelenmeyi görünce bittiği için test yapmaktan vazgeçtim.
Cumartesi regl olmazsam pazartesi kan veririm diye düşünüyprum.

Evet yapma en iyisi beklemekmiş eşim kızdı yapma diye kendini strese sokma diye işte sabırsızlıktan yaptım ama şimdi kendimi iyi hisetmyrm zaten c.tesi gününden beri hastayım iyleşemedim buda üstüne moralım 0

Kuzu bizden değerlisi yok, takılmayalım çok artık. Biz yoksak bebiş yok, iyi mutlu ve huzurlu zemin hazırlamazsak bu bebişlet mutsuz anneye gelirler mi :)

Kuzu bizden değerlisi yok, takılmayalım çok artık. Biz yoksak bebiş yok, iyi mutlu ve huzurlu zemin hazırlamazsak bu bebişlet mutsuz anneye gelirler mi :)
Aynen haklısın canım işte ya ne bilim sanki ilk gibi yaşıyorum herşeyi her anı şuan eşim diyo kesin hamilesin benim içime doğuyor ama benim içimde hiç his yok

Aynen haklısın canım işte ya ne bilim sanki ilk gibi yaşıyorum herşeyi her anı şuan eşim diyo kesin hamilesin benim içime doğuyor ama benim içimde hiç his yok
Ahaha aynı muhabbet bizde de var. Eşim ben hissediyorum kesin hanilesin diyor bende de sıfır hissiyat.
Biz önce sağlıklı sonra kız olsun istiyoruz çok ama geçtiğimiz günlerde eşim uyurken karnımı sevdi, dokundu oğlan bu oğlan dedi. Baktım uyuyo
Herkesin ayarı kaçtı bizim evde

Ben hamileliğimi 2. Ayda farkeden kadınlara özeniyorum. Onların rahatlığının yüzde biri bende olsa şimdiye üçüz doğurmuştum
Benim annem kardeşimi 4. Ayda fark etmiş düşün doktor salak demiş ya anneme cinsiyet belli olmuş yani ama salak Dr asıl çünkü annemle halam gitmiş Dr hamile hanginiz demiş annem utanmış halam ben demiş utanmadan salak demiş Dr düşün yani çünkü annemin hiç karnı yokmuş belli olmuyormuş bende 1 buçuk yaşındaymışım kadın 18 yaşında ne bilsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…