Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ay şunu okuyunca sinir teme geldi . Ne kadar haddsizler var ya ne akla hizmet sana böyle davranıp senin çocuguna hayatına müdahale edebiliyorlar padişah çocuklarımı bunlar . Bunlarla aynı dönemde yaşadığım için ben utanıyorum ya . Eşinin ailesi de olsa durması gerektikleri yeri bilsinler dinleme kimseyi. Doğur doğrabildiğin kadar bakacak olan sensin . Gitsin zorlarına gitcekse de . Ezdirmeyin kendinizi annelik bize verilmiş bi nimet sonuna kadar da kullanırız . Denileni duymazdan gel moralinide yüksek tut stersi de at hayatından . Güzel haberlerini bekliyorum

Pik günü kaçmaz çünkü sperm içerde 3 gün canlı kalabiliyor ve bu süre zarfında yumurtlama olsada içerde sperm var olmuş oluyor olmazsada üç günün sonunda yine ilişki oluyor Yani özetle içimiz spermsiz kalmıyor gelen yumurta muhakkak spermle karşılaşmış oluyor ve doktor böyle yaparak yumurtlama günü tam tutturmuş oluyorsunuz diyor ki bu ay denedim cidden öyle yumurtlama akıntım var üç gündür ve tam ilişki günüme denk geldi üç gün önce değerlendirmiştim bugünde değerlendirdim Yani yumurtlama olduysa değerlendirmede oldu. Bu süreler bide şundan önemli dinlenmiş beklemiş sperm daha kuvvetli oluyor bu yüzden eşlerin o 3 veya o iki günler dışında ilişki yaşamaması gerekli ki beklemiş kuvvetli spermler oluşsun işte böyle canım doktorun canlı yayınlarını izleye izleye olaya iyice hakim oldum

Kuzum adet zamanımda olur benim genelde olduysa da hiç dikkat etmedim inanki yediğin içtiğin bişey dokunmuş olabilir mi ?
Evet aşko adet zamani benimde olur,ama bu sefer yumurtlama ile üst üste olunca acebami dedim,yiyip içdiklerim de ola bilir her halde bünyem hassasiyet gösterdi ki diğerlerine bişey olmadı

Çok iyi anlatdin gerçekten,bizim ilişki günleri 3232 gibi olmadi ama arada karışıklik oldu)))ben 9 yildir evliyim 8yaşinda oğlum var 6 yıldır deniyoruz hic ama hiç hamile kalmadim,kimyasal bile olmadı,gitmediyim doktor,içmedigim kür kalmadi ama işe yaramadi,sebepsiz infertilite söylediler.
Mfk aylardir inceledim ,tam güvendikten sonra sipariş verdim eş paketi ,advictor ve ek olarak eşime azoperm

İnşallah canım inşallah 12 gün oldu kullanalı canım tam adet bitimi elime ulaştı hemen kullanmaya başladım bugün adetimin 18. Günü değerlendirmeler devam nasip bakalım sen neler kullanıyorsun
Benim sipariş adetin 2ci günü ulaşti elime,bununla yanaşi meditasyonlar da dinliyorum çok iyi geliyor çok ama çok umutluyum

Rabbim tez zamanda nasip etsin inşallah canım Umutluyuz ben inanıyorum başarıcaz biz bunu valla korunmayı bıraktığım ilk aylar alakam yoktu olursa olur gözüyle bakıyordun sonra olmayınca işin içine detayına giriyor insan prof oldum çıktım konuda uzman oldum resmen kendime şaşırıyorum bende bir günü kaçırdım canım misafirim vardı yatıya bir tek o günü kaçırdım ama gerisi tıkırında şükür cuma son gün 21. Gün artık sonra beklemeye geçicem nasip bakalım hayırlısı ile hepimizin yüzü gülsün

Amin canim tüm isteyenlere tez zamanda nasip olsun yok biz günleri kaçirmadik,kendi hürr irademizle 3232 değil 1212 yaptik ovulasyon günleri ama doktor soyledigi günlere denk geldi, çok ama çok az kasık ağrısı oldu birde akintim,bekleyip görücez inşaallah

Ahh birde bana sor 6 yilda uzman jinekoloq oldum resmen inşaallah bu ay son olur belirtilere değil de bebek kiyafetlerine bakarizzzz

ahahaha hür iradenizle yapın ama yeterki bebiş gelsin ay hadi inşallah ya artık şöyle temmuzlarda falan gördüğüm herkes ağustos topiğinde bebişlensin istiyorum

Teşekkürler canım açıklaman için Bu ay da öyle mi denesem ne inş pike de denk gelir. Zaten kendi alanımızda doktoruz zaten

Eski yaptığım testleri atmadımda kızlar 2 testimde kuruma çizgisi öyle görmüyorum ama tekinde çok belirgin çizgi gördüm sizce neden olabilir?

Eklentiler

• 1E683DCF-8F35-4327-95D3-660167536534.png
    624,2 KB · Görüntüleme: 35
  • 4976A0D3-2507-4EFD-9CF7-326E3279F353.jpeg
    381,4 KB · Görüntüleme: 38
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…