Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Amin inşallah yanıltıcı değildir ya ben daha çok belirtilerimden eminim bide yumurta kontrolüne gittim bi hafta doktor tavsiyesiyle beraberlik oldu yani ondan ümitliyim biraz
Olmuştur bence testte oyle görüyorum kan testininin haberini de bekliyoruz canım belirtilerin neydi canım

32 32 ne kiz ben anlamadım

Günaşırı denilen; bi gün ilişki bi gün boş..diye devam ediyor yani araya bi gün boş bırakarak devam ediyorsun.
3-2 dedikleri olay ise, ben denemedim ama mesela bu akşam ilişki varsa 2 gün boş 3.gün yine ilişki sonra araya 1 gün boş sonraki gün yine ilişki. Kısacası ilişki - 2 gün ara - ilişki - 1 gün ara - ilişki şeklinde devam ediyor yanlışsam düzeltsin arkadaşlar yerinde olsam yumurtlama günlerini 3 gün üst üste dener veya 36 saatte bir , sonra günaşırı devam ederdim. Ben böyle de denedim ama fayda göremedim zaten çatlamadan sonra adeti bekliyorum ilişki falan kalmıyor

Aha bu açıklamadan sonra anlamış oldum sağol bilgi için

Benim erkek bende bi kac aydir korunmuyorum düzenli olsaydi olurdu kim demişse cok saçmalamış agzi olan konusuyor bugun oğlumun aşısı vardi oradaki ebe bile yap artık zamanı gelmiş dedi içimden bir sen eksiktin dedim insanlar bazen düşünmeden konusbiliyolar düşünmüyorum de dinleme kimseyi istersen

Kelin ilacı olsa başına sürer ama pilten sonraki 1 gümü de değerlendirin diyorlar canım
Canım bugün değerlendirme yapamam eşim evde değil
Ama son 3 gün değerlendirme oldu zaten
Spermler içeride zaten
Hatta eşim evde değil diye sigaraya bağladım şuan
miraclebeyb nerdesin

Çok üzüldüm valla onun durumuna da ama içimden geçeni söyleyeyim mi dilerim senin ve onun en kısa zamanda ve aynı anda olur
Neden biliyor musun eğer senin olursa sanki haset nazar çok olacakmış gibime geldi Rabbim korusun dilerim ikinizede bi an önce sağlıklı gebelikler nasip etsin Allahım
Lütfen hiç bişeyi kafana takma odağın ailen bebeğin olsun

32 32 ne kiz ben anlamadım
Bende şöyle duymuştum onu mesela bugün ilişki oldu ya 16 sı 3 gün sonra yine 19 unda snra 2 gün sonrası 21 nde ve 3 gün snra 24 ünde ve 2 gün sonra 26 snda galiba böyle böyle devam ediyor
Ama ya böyle yaparken pik gününü falan kaçırırsak nasıl olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…