Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ayyy gözün aydın canım benim çok sevindim yaaa rabbim sağlıcakla kucaklamayi nasip eylesin

Ben sanırım kan vericem yarin en iyisi sağlık ocağı kaca kadar aliyor kanları birde kac saat sonra çıkar bilgisi olan varmi

Kızlar size bişi dicem benim adetin 14 cu gundeyim ve önümüzdeki 4 günü yumurtlama olarak gösteriyor takvim ve sabah beri sol kasıkta sancı var sadece adetten bu yana 2 kez ilişki oldu sizce gün aşırı mi devam edeyim

Tatlim sen hangi ürünleri kaç gündür kullaniyorsun?ne kadar süredir evlisin?
4 yıldır evliyim 8 aydır çocuk düşünüyoruz bir sorun var mı bilmiyorum bildiğim kadarıyla en son yoktu ama 7 ay olmayınca denemek istedim. Bu ay başladım kullanmayaca Mfk aylık temel eş paketi(panacea,bee,fodega) ek olarak kendim için advictor adendo eşim için azoperm aldık canım

Kızlarrr ben comfort erken test kullandım ilişkiden 9 gün sonra negatif çıktı tabi ben meraktan içini açtım bir baktım t çizgisi yani 2. Çizgi geride kalmış ama belirginde test bozuktur demi birde acaba pozitifmidir? Bu arada test ilişkiden 5 gün sonraydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…