Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar cuma günü sağlık ocağından kan testi verdim. Bugün diğer sonuçlar e nabızda çıktı ama beta hcg sonucu hala çıkmadı. böyle bir durum yaşayan var mı? Yoksa doktor kanda beta hcg ye bakmayı unutmuş olabilir mi?

Arkadaşlar adetime 4/5 gün var predictör çift çizgi kan sonucum 7.25 gebelik var mı sizce

Eklentiler

• F4EE953E-A922-4AFC-8C28-4564272AECCE.jpeg
    62 KB · Görüntüleme: 59
Arkadaşlar adetime 4/5 gün var predictör çift çizgi kan sonucum 7.25 gebelik var mı sizce
5 den sonrası gebelik var hayırlı olsun 2 gün sonra testi tekrarlayın artış önemli %60 artması lazım. Birde testte nasıldı çizginiz çok mu silikti bende yaptım erken gebelik comfort days marka çok silik çizgi var bende de

Kizlar 2 gün öncede bu sekilde silikdi koyulasmasi gerekmezmiydi tabi biraz resmi koyulastirdim ama cizgi görüyorum ya test mi acaba surekli cizgi çıkartıyor acaba ovula marka kullanıp başına gelen varmi yani ben regli olcam gibi hissediyorum çünkü goguslerim regli zamanı cok cok ağrır ve şişer yine aynıyım

Eklentiler

• IMG-20220815-WA0033-02.jpeg
    141,8 KB · Görüntüleme: 61
Kuruma gibi duruyor canım kaç dk içinde çıktı bu şekilde

Gözünüz aydın olsun canım Allah bize de yaşarsın o duyguyu inşallah sağlıkla ilerlersiniz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…