Ağustos 2015 Kapadokya...

_Sevdamxx_

Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2014
220
37
Merhaba Kızlar,

Ağustosta Düğünüm var ve Balayı için Nevşehire gitmeyi düşünüyoruz düğünden 2 gün sonra Arabayla. Tavsiye edebileceğiniz, çokta uçuk fiyatı olmayan bir Otel var mı? Biz daha çok otelde değil de gezerek vakit geçirmeyi düşünüyoruz... Karlık Evi var, onu inanılmaz çok beğendim ama Şehir Merkezine çok mu uzak bilmiyorum, giden var mı?

Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için...

şimdi de balayı planları yaparken senin konuna rastladım :)
düğün Ankara da olacak ve bizde yakın civarlara gidelim 2-3 günlüğüne diyoruz..
kapadokya aklıma gelmişti iyi bir fikir ama sıkıcı mı olur ki ?
karlık evinin fotoğraflarına baktım, güzel odalar var hakikaten...

neye dayanarak burayı seçiyorsunuz ?
mesela biz en çok dinlenmeye ihtiyaç duyuyoruz sessiz sakin bir yer lazım..
çok fazla gezme taraftarı değiliz, aksine otele girelim 3 gün sonra çıksak da olur oradan
işimiz gücümüz var
şaka bir yana, dinlenmek için ideal mi diyorsun ?
daha önce görmüş müydün ?

Kızlar dinlenerek bir tatil geçirmek istiyorsanız demre kaleuçağıza gidin. Müthiş bir yer. Küçücük bir belde. Mehtap pansiyon diye biryer gördüm. Arabayla ulaşım yok. Denizden ulaşılıyormuş. Dılarıdan görünüşü mükemmeldi.
Kapadokya'da insan çok yoruluyor. Çünkü gezilecek çok yer var.

Ben konuyu açtım ama biz beğendiğimiz bir otelde rezervasyon yaptık Kapadokyada 3 gün yaptık ama sadece, burda okumuştum çünkü - 3 günden sonrası bayıyor diye. Araba olacağı için pekte dert değil... Biz de hem dinleniriz hem de gezeriz diye düşündük. Oda da büyüledi bizi Dizilerde falan görmüştüm, bide gezilecek görülecek çok yer var diye - hem balayı hem gezmek amaçlı yani :) Cappadocia Inn Hotel'de ayırttık yerimizi... Odalar, çevresi birde merkeze yakın oluşu güzel :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…