ağustos 2013 için balayı önerileriniz ?

cbuse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2011
7
0
merhaba canlarrr.. inşallah ağustos ayı sonunda evleniyorummm. :) ve balayı için önerilerinize ihtiyacım var.

öncelikle istediklerimizi söyliyeyim:
tesettürlüyüm. bu açıdan kısıtlı yerler oluyor. türkiye veya yurtdışı da olabilir 4 gün kalıcaz (paris araştırması yaptım biraz, hala geçerli olabilir ama uğraştıracak ve bilet fiyatları şimdiden uçmuş). Asıl istediğimiz 3-4 gün sonra gitmek balayına ve 3-4 gün kalıp gezebileceğimiz yer de olabilir ya da işte ne bileyim villa tarzı içinde küçük havuzu olan yer de olabilir. yani gün boyu eşimle birlikte olabileceğim, önerebileceğiniz yerler olursa çokk minnettar kalıcam.... teşekkürlerrr

ben teseddurlu değilm ama teyzem gecen sene evlendı o tesseduurlu burc klab dıyor kesılıkkle bera da hıc memnun kalmamaıs o paraya deymez dedı haberın olsun bende arastırıyorum agustosta dugunum onun ıcın sormustum teyzeme aklına bulunsun:)

Canım biz balyımızı kapadokya bölgesinde geçirdik KAPADOKYA IHLARA KONAKLARI'na gittik çokta memnun kaldık. balayı paketlerinden yararlandık 3 günlük tatilimiz boyunca 2 gün rehber eşliğinde turlara katıldık. canlı müzik programından yararlandık. kısacası herşey çok güzeldi odamız balayı konseptiyle hazırlanmış, herşey düşünülmüştü. çok sıcak bir ortam vardı. hem kültür turu yaptık hem unutulmaz bir balayı yaşadık. ıhlara vadisi, peri bacaları, hayal vadisi,asmalı konak, yeraltı şehirleri ve daha sayamadığım bir çok yeri görmş olduk. incelemek istersen detayları buradan görebilirsin;

Balayı Otelleri | Balayı Otel | Balayı Turları | Balayı Paketleri | Balayı Tatil | Kapadokya Balayı Otelleri | Balayı Tatili | Balayı Fırsatları | Balayı 2013 Otelleri

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…