Ağrım var korkuyorum

fffiliz

cennet kokulum
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
1.264
23
41
2 haftalık hamileyim bugün karnımın aşağısında bir ağrı var normalmidir

öncelikle tebrikler canım.allah sağşlıkla kucağına almanı nasip etsin.yalnız ben anlayamadım nasıl 2 haftalık hamilesin?yani 15 günlükmü hamilesin?hamilelikte ağrıların olması normal.ama çok çok farklı bir ağrı hissediyorsan her ihtimale karşı dr danışmanda fayda var.

Yani 4 yanlış yazmışım böle garip bir ağrı karın ağrısı gaz ağrısı gibi bişi

2 haftalık hamişlik bellı oldumu?haa 4 haftalıkmış...
aslında oluo cnm bu tars agrılar..ama cok farklı yada şiddetlı bı agrıysa dr una sor.bendede olmustu ılk baslarda bole regl sancısı gıbı...bişi çıkmadı sukur.baslarda oluo ama sureklı we sık olanıda tehlıkelı unutma cnm.tebrıkler Allah sag saglım kucaklamayı nasıp eder inşallah...sewgıler

ffiliz öncelikle tebrik ederim Allah tamamına erdirsin:)) Hiç endişelenme benim bütün hamile arkadaşlarımda oldu. Çok panik oldu onlarda senin gibi ama sonra Allah'ın izinyle hiç birşey olmadı. Senin daha önceki açtığın konuları da okudum benim de ovülasyon tarihim 6-7 ocaktı dün ve önceki gün kasık ağrısı çektim ben de. Bugün hafiledi senin ne zaman ortaya çıkmıştı ilk kasık ağrıların. Bundan önceki aylarda böyle bir şey olmadı 8-9 gün var adetime yaklaşık. Acaba diyorum bebiş olabilir mi diye?:))

ffiliz öncelikle tebrik ederim Allah tamamına erdirsin:)) Hiç endişelenme benim bütün hamile arkadaşlarımda oldu. Çok panik oldu onlarda senin gibi ama sonra Allah'ın izinyle hiç birşey olmadı. Senin daha önceki açtığın konuları da okudum benim de ovülasyon tarihim 6-7 ocaktı dün ve önceki gün kasık ağrısı çektim ben de. Bugün hafiledi senin ne zaman ortaya çıkmıştı ilk kasık ağrıların. Bundan önceki aylarda böyle bir şey olmadı 8-9 gün var adetime yaklaşık. Acaba diyorum bebiş olabilir mi diye?:))

cnım benim 10 gün önce başladı ama çok şiddetli değildi adetimin geçtiği 2. günü idrar testi yaptım çıktı ertesi günüde kan testi 130 çıktı inşallah seninde olur cnm

merhabalar bende 4+4 günlük hamileyim bendede bel ve kasık ağrısı oluyor doktorum korkulacak bişey olmadığını söyledi bence korkmana gerek yok ama çok fazla ise durulmicak gibiyse doktoruna danış bence

X