Ağrılı regl geçirenler & gebelik belirtileri

roseyrose

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2024
11
4
Herkese merhabalar,
Çok ağrılı, ilaç almadan regl günlerini atlatamayanların hamilelik belirtileri nasıl oluyor merak ediyorum arkadaşlarım. Yani hamilelik belirtilerini de şiddetli hissediyorlar mı acaba ya da ağrı eşikleri regl sebebiyle yükselmiştir diye düşündüğümden hiçbir belirti yaşamıyorlar mı acaba? Beni bilgilendirebilirseniz sevinirim. Tabii ki net bir şey yoktur ama genel durum nasıldır diye merak ediyorum.

Ben dediğiniz gibi bi adet dönemi geçiriyordum, hamile olduğumu düşünme sebeplerimden biri adet günüm gelmesine rağmen hiçbir ağrı sızımın olmayışıydı. Normalde birkaç gün önceden ağrı kesicilere abanmam gerekirken hiç belirti yoktu. Son gece karnım ağrımaya başladı, adet olucam galiba dedim ama ertesi gün yine ağrı sızı kalmayınca test yapmıştım

Merhaba sanırım herkesin farklı oluyo 2. Hamileliğimde 3 gün adet olucakmışım gibi ağrım oldu planlı bi hamilelik olmadığı için öncesinde belirti olduysa da bilmiorum 3 gün sonunda adet olmayınca test yapıp hamile olduğumu öğrenmiştim

Ben dediğiniz gibi bi adet dönemi geçiriyordum, hamile olduğumu düşünme sebeplerimden biri adet günüm gelmesine rağmen hiçbir ağrı sızımın olmayışıydı. Normalde birkaç gün önceden ağrı kesicilere abanmam gerekirken hiç belirti yoktu. Son gece karnım ağrımaya başladı, adet olucam galiba dedim ama ertesi gün yine ağrı sızı kalmayınca test yapmıştım
Normal adet günüm yarın 1 hafta felan olcak iki kasığımda da ama özellikle sol kasığımda batma şeklinde ağrı oluyordu bacagima vuruyordu bugün içe tam karnının alt tarafında adet ağrısı gibi bı sancı geliyo gidiyor bu 1 hafta içinde aşırı terleme bunalma sebebsiz durgun huzursuz olmam böyle şeyler oluyor bu gebelik mıdır adet belirtisimi bilmiyorum sizce bu nedir 🙈 2 kimyasal sonrası korkuyorum 3 yılda sadece 2 kimyasal hariç hiç birşey olmadı merak ettim danışmak istedim

X