Ağrıdan ölecek hisli bir regl dönemi

omrum94

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2022
787
444
29
Merhabalar
Bir süredir çocuk çalışmaları için uğraşıyoruz
Bu ay da yumurtlama dönemi değerlendirdik reglden iki gün önce de eşimle bir birliktelik gerçekleşti fakat tutturamadık ve öyle bir şiddetli adet sancım var ki ciddi yoğunlukta ve büyük pıhtılı sanki doğum sancısı hissi var saatlerce afedersiniz WC de kaldım yok karnım cidden ağrıyor ve çok halsizim bu ay böyle olması sebebi nedir birkaç aydır tiroit ilacım sayesiinde ağrısız sıvı şekilde. Yaşarken regli şuan normalinden de bitik bir haldeyim hareket ettim biraz daha kötü oldum

Merhabalar
Bir süredir çocuk çalışmaları için uğraşıyoruz
Bu ay da yumurtlama dönemi değerlendirdik reglden iki gün önce de eşimle bir birliktelik gerçekleşti fakat tutturamadık ve öyle bir şiddetli adet sancım var ki ciddi yoğunlukta ve büyük pıhtılı sanki doğum sancısı hissi var saatlerce afedersiniz WC de kaldım yok karnım cidden ağrıyor ve çok halsizim bu ay böyle olması sebebi nedir birkaç aydır tiroit ilacım sayesiinde ağrısız sıvı şekilde. Yaşarken regli şuan normalinden de bitik bir haldeyim hareket ettim biraz daha kötü oldum
Merhaba gecmiş olsun, bende şiddetli agrı yasıyorum takıpteyım konunuzu

Çok geçmiş olsun size 🌺🌺
Acaba çocuk denemeleri sebebi ile tutunmadığı için mi böyle döküntü şeklinde ve ağrılı oluyor o yüzden bilemedim 🤷🏼‍♀️
Ben bekarkende cok cekiyordum, cocuk denemeleriyle ilgisi oldugunu sanmıyorum o yuzden :/

X