agri kesici icmek regl kanamasini kesermi

Waww

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2023
2.376
971
24
kizlar meraba ben adetin ilk gunu agridan dayanamayip agri kesici ictim ama adetim kesildi bir saatte falan leke tarzinda oluyo ictigim ilactanmi oldu acaba normalde agrim olmaz kanamam cok olurdu bu ay agrim cok olunca ilac icmistim

Bazılarını kesiyor kişiye göre değişir. Benim kullanmadığım ağrı kesici kalmamıştı kesmiyordu.. ilaçtan kaynakliysa daha doğal şeyler deneyin ağrının geçmesi için riske atmamış olursunuz.

kizlar meraba ben adetin ilk gunu agridan dayanamayip agri kesici ictim ama adetim kesildi bir saatte falan leke tarzinda oluyo ictigim ilactanmi oldu acaba normalde agrim olmaz kanamam cok olurdu bu ay agrim cok olunca ilac icmistim
Majezik keserdi benimkini, apranax da kanamayı azaltırdı. Hiç hoşlanmazdım bu durumdan, parola dönmüştüm o yüzden.

Majezik keserdi benimkini, apranax da kanamayı azaltırdı. Hiç hoşlanmazdım bu durumdan, parola dönmüştüm o yüzden.
benimde parola alerjim var cnm icemiyom onu arveles kullaniyom ama onceleri icmezdim bu ay fena agrim oldu

evet haklisiniz iyi degil aslinda ilac icmek onceden icmezdim agrim siddetlenince icmek zorunda kaldim halâ da olmuyo yaa hepden bitti gibi

benimde parola alerjim var cnm icemiyom onu arveles kullaniyom ama onceleri icmezdim bu ay fena agrim oldu
Ağrınız oluyorsa o ağrıyı çekmektense içmek daha iyi, yoğun regl sancısını çeken bilir. Ne iş yaptırır, ne huzur bırakır, ne de kendi kendine geçer. Arveles de hafifmiş zaten. Onu da içiyordum arada aynen.

ilaci neden icmek istemiyom 5 yildir bebek istiyorum olmadi cokta ilac kullandimya artik ilac icmeye korkuyorum cnm bir sorun olur diye hepden bitti adetim ilacdan oldu galiba

evet haklisiniz iyi degil aslinda ilac icmek onceden icmezdim agrim siddetlenince icmek zorunda kaldim halâ da olmuyo yaa hepden bitti gibi
İlaç dokunmuş olabilir bende çok şiddetli ağrı yaşadığım için mecbur içiyordum hep bı yerden sonra hiç biri etki etmedi iğne oluyordum ağrı için bendede iğne kesmişti kanamayı sonra komple bıraktım hepsini

Bende kesiyor maalesef
İçmemek için direniyorum

ilaci neden icmek istemiyom 5 yildir bebek istiyorum olmadi cokta ilac kullandimya artik ilac icmeye korkuyorum cnm bir sorun olur diye hepden bitti adetim ilacdan oldu galiba
Ben şöyle yaptım adetimi azaltan veya kesen markaları tespit edip onları bi daha acil bi durum olmadığı sürece yıllardır içmedim. Parol ve arveles kanamayı pek değiştirmiyordu onlara devam ettim. Siz de iyi gelen markaları deneme yanılma ile farkedebilirsiniz . Günde 2 kullanıyordum 1 taneye düşürdüm kendimce öyle tedbir aldım yıllarca. Doktora sorsak bişey olmaz derler ama ben inanmıyorum kesinlikle, yumurtalıkları etkilemese adet azalır mı akıl var mantık var sonuçta. 2. çocuğuma hamileyim, ileri yaşta olmama rağmen rahim ve yumurtlamam iyi durumda olduğunu söylemişti doktor. Böyle böyle koruyacağız rahmimizi ve organlarımızı bence.

Bebek isteğiniz için yeni okudum pardon, 5 yıldır istiyormuşsunuz. Kadın doğum muaynesi eşinizin üroloji muaynesi yaptırmışsınızdır diye düşünüyorum. Onun dışında da beslenme ve stres çok etkili.

evet cnm butun tahlillerimiz yapildi degisik ilaclar kullamdim olmayinca iki kerede asilama yapildi oda tutmadi bir sorunumuzda gorunmuyo ama gebelik olusmuyo bnde 3 ay oldu iste biraz biraktim doktor isini bir muddet gitmeyeyim dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…