Agnucaston(hayit hapi )ile hamile kalanlar iceri :)

Ben bi ay sadece bi kutu kullandm bisey olmadı cnm silik çizgi gördüm sadece belki devam etseydim faydasını görürdm bilemiyorum
Tok karna günde bi tane içyosun sanrm yazıyor zaten

Ben bi ay sadece bi kutu kullandm bisey olmadı cnm silik çizgi gördüm sadece belki devam etseydim faydasını görürdm bilemiyorum
Tok karna günde bi tane içyosun sanrm yazıyor zaten

Bende suyu aci oldugu icin hapini aldim insallah kalirim ya buda sebep olur Rabbim.verir insallah isteyen herkese insallah insallah

Bilmiyorum canim aldim ama canim.sikildi tsh yi yukseltiyormus diye okudum.bi kac yerde ben tsh ilaci iciyorum.ameliyat oldugum.icin disardan aliyorum.doktora sorcam.
Yok canım yükseltecek olsa benimkini yukseltirdi 14 gündür iciyorum.3 gün once kan verdim genel degerlerime baktirmak için triode de bakmis tsh a yani gayet de normal degerim

Yok canım yükseltecek olsa benimkini yukseltirdi 14 gündür iciyorum.3 gün once kan verdim genel degerlerime baktirmak için triode de bakmis tsh a yani gayet de normal degerim

Allah ALLAH benkm.tsh yukselmis bu ay dogal.olarakta prolaktin ilacim.yetersiz geliyo galiba bende saf gibi catlatma ignesi vurundum bekliyorum ki hamile kalirim diye malesef olmadi ne diyosun devam.edim mi hapa

Allah ALLAH benkm.tsh yukselmis bu ay dogal.olarakta prolaktin ilacim.yetersiz geliyo galiba bende saf gibi catlatma ignesi vurundum bekliyorum ki hamile kalirim diye malesef olmadi ne diyosun devam.edim mi hapa
Bende bi sıkıntı yaratmadı canim hatta 11 gun var adetime 2. Günü hormonlara baktiricam o zaman da soylerim etkisini.Belki sen tsh ilaciyla kullandiysan ters etki etmis olabilir.Simdi seni yanlış yönlendirmek istemem.Nette hicbir yan etkisinin olmadığı da yaziyor bilemedim

Anladim canim doktoea danismakta fayda var carsamba gitcem..

Benim iki göğüstede süt damar genişlemesi var ağrı icin vermişti doktor tabi gebelik öncesinde iyi dediler ama kısmet bir iki ay daha çocuk olmazsa doktora gitmeyi düşünüyor um

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…