Sivilceli Ciltler Ağda Sonrası Sivilcelenmeler

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

suLt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2010
11
0
arkadaşlar ben yüzümü her aldırdığımda yanağımda küçük küçük sivilcelenmeler oluyor çok belli olmuyorlar fakat dokunulduğu zaman sanki erkeklerin sakalı yeni yeni çıkınca batar ya aynen öyle oluyo ve çok kötü hissediyorum kendimi birisiyle yanaktan öpüşmeye falan utanıyorum herkes fark ediyo gibi geliyo :kedi:bidaha ki ağda zamanına kadarda anca toparlanıyor. yüzümü aldırmam gerekiyor artık vakti geldi fakat yüzümdeki sivilcelerim zaten daha yeni yeni geçmeye başladığı için cesaret edemiyorum kuaföre gitmeye.

neden olur bu ağda sonrası sivilcelenme yada normelmidir herkeste olan birşeymidir aldıran tanıdıklarımdada çıkıyor sivilce ama asla benimki gibi olmuyor en fazla 2 tane çıkıyor bende bütün yanağım sivilce oluyor resmen senağlama
normelde yüzümde çıkan sivilceler iltihaplı oluyor fakat bunlar öyle değil bir hafta sonrada çok önemli bi iş için şehir dışına çıkmam gerekiyor aldırmaya korkuyorum her tarafım sivilce olup kalıcak diye senağlama

ben aLdrmıorum ama aLdrn kuzenmin de böLe bi sorunu wardı doktora qTmişti siviLce ve siyah nokTaLar için nemLendirici önermişTi dkTr sen de deneyebiLirsin cLean & cLear kuLLanıor kzenim zemuszemus

X