Afyonda termal otel önerisi olan varmı

saliha hanlm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2024
3
1
28
Afyona balayına gitmek istiyoruz ama çok tercih edilmiyor herhalde hem herşey dahil hemde oda içinde kişisel jakuzi havuz herşey olan bir otel bulamadım sizin bildiğiniz hizmet içeriğine oda servisi yemek jakuzi kişisel havuz olan hiçkimseyi görmeden başbaşa vakit geçirip yüzebileceğimiz bir termal otel bilen varmı teşekkürler

Afyona balayına gitmek istiyoruz ama çok tercih edilmiyor herhalde hem herşey dahil hemde oda içinde kişisel jakuzi havuz herşey olan bir otel bulamadım sizin bildiğiniz hizmet içeriğine oda servisi yemek jakuzi kişisel havuz olan hiçkimseyi görmeden başbaşa vakit geçirip yüzebileceğimiz bir termal otel bilen varmı teşekkürler
Merhaba afyonda oteller hep thermal otel olarak geçtiği için nerdeyse hiç jakuzili oda yok. Adı üstünde hepsi termal otel olarak geçiyor.. balayınızı neden afyonda tercih ediyorsunuz daha güzel yerler var tabi ki tercih meselesi ve afyonda güzel termal oteller mevcut biz tatil olarak kafa dinlemek için afyona gidicektik olmadı ama böyle termal suya girmek dinlemek için ideal yer güzel yani bence

Afyonda Aforia Termal'e gitmiştik. Her odasında termal mini havuz var. Ama otel konseptinde değil. Daire daire rezidans şeklinde. Restoranı var kahvaltı ve yemekler için ücret ödeniyor. Odasında aileye özel termal olması en büyük artısı

Oruçoğlu, NG, Akrones, Korel hepsi çok güzel oteller odada kişisel jakuzi hiç duymadım olan odalar var mıdır sormaniz gerekir toplu havuzların olduğu yerde oluyor jakuzi

X