Affedersiniz kendisi biraz hamile de...

gulbeseker

HAYATIMIN TADLARI...BÜYÜYORLAR
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2007
1.525
12
54
kızlar! aşerme döneminde yada hamileliğiniz boyunca komik aşerme hikayeleriniz oldu mu ? bunları paylaşmak ister misiniz?
mesela ben başlayayım....
bacım ile beraber gezdik gezdik eve döneceğiz... nasıl olduysa ara sokak denilebilecek fakat işlek olan bir caddeye girdik... önde el arabasında bir abi erik satıyor ... ama ne erik hem iri iri hem yemyeşil... hemen kafamı camdan uzattım abi bi bakar mısın.. dedim adamcağız yol istiyoruz sandı... bir panikle bir hışımla el arabasını çekmeye çalışıyor... kardeş şurdan 1 kg erik verir misin dedim ... bacım abla ne yapıyorsun sen delirdin mi ?diye bağırıyor... bir yandan da yüzünü saklıyor... sanki paparazilere yakalanmış ünlü gibi... arkayı da bir görseniz trafik tıkanmış korna öttüren öttürene... bense ne olmuş erik alıyoruz şurda az bekleyin demem mi pişkin pişkin... bacım hala yüzünü saklayarak adamlara cevap veriyor...
-abi kusura bakmayın biraz hamile de kendileriii :roflol: :roflol: :roflol:

bakın bunu da daha dün yaşadık... zaten bu hikayeden sonra böyle bir forum açmak aklıma geldi...
eşimle marketten alışveriş yapıyoruz... o tam hesabı öderken ben bir şey unuttum onu almaya gittim. bu esnada genç bir delikanlı tek bir şey aldığı için eşim ona öncelik vermiş çocuk ödeme yapıyor.. geri geldiğimde delikanlı kasadaydı ve elinde kocaman bir armut... çocuğa döndüm ...armutu nerden aldın dedim çocuk şaşkın şaşkın -evvdeeen??? dedi... eşimle kasiyer nasıl kahkayaı basıyorlar bir görseniz.... eşim ah yavrum hamile kadının yanında öyle armut yenir mi? delikanlının halini bir görseniz hala kendinde değil şaşkın vaziyette... tabiii eşim mecbur kaldı o saatten sonra armut aramaya... eeee mecbur tabiii.. kadın biraz hamile yaniii... değil mi?sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey

çok hoşsun...ben fazla aşermedim yaaa.ama her gittiğim yerde kokmuştur diye iki canlısın ye diye yapılan ısrarlardan bıktım.laelaelaelaelae

çok hoşsun...ben fazla aşermedim yaaa.ama her gittiğim yerde kokmuştur diye iki canlısın ye diye yapılan ısrarlardan bıktım.laelaelaelaelae
sehacım bu olay gazi caddesine adliyenin oradan girişdeki sokak da oluyor...dikey sokakda..

aynen bende hiç aşermedim canım hiçbirşey çekmedi..markette filan bişey görsem yermiyim acaba diye alırım hep...
ama inanın bende heryerde kokmuştur diye burnuma sokulan şeylerden bıktım..geçenlerde eşimin teyzesi, yazlıkta bahçede balık yapmış,aradan geçmiş 3-4 saat bana da peçeteye sarmış ayırmış..ben gittiğimde balığı burnuma dayadı ..o kadar iğrenç koktu ki anlatamam..zaten soğumuş nasıl yenir..hamileliğim boyunca ilk defa o zaman istifar ettim..bu kadar iyi niyette bazen çekilmez oluyor...

bende hiç aşermedim canım hiç bişey çekmedi.salak kafam keşke eşimi denemek için bi numara yapsaydım.ayol belkide geç kalmış sayılmam demi yaniyerimseniben

günaydın

kızlar aslında benimd canım pek bişey çekmedi.ama ben hamilelikten önce bile çok şeyler isterdim. şimdi ise tık yok. bazen denemek için yapıyorum ama insanın canı istemeyincede olmuyor.

Aynen kızlar ben de hiç aşermedim. Ne canım bir şey çekti de kocamı gecenin bi vakti marketlere yolladım ne de yok yere naz yaptım... Aslında biraz naz yapmak iyi diyolar ama kocişe kıyamıyorum ki...

kızlar ne eğlenceli biri sayfa olmuş bu ya sabah sabah karnımı tuta tuta gülüyorum.Ya benim kocama hemşirenin biri aşerme diye bişey yok biz kadınlar 9 ay boyunca size nasıl işkence ederiz diye uydurduğumuz bişey dedi gülerek benimkide bu lafı tam tuttu.Ben canım dut istiyo diyorum(yalandan tabi) bana demesinmi dut mevsimi değil çıkınca alırız.Ben bu laftan snr bişey istermiyim daha.Ama bir kere saat 11:30 falan ikimizinde canı acayip pasta istedi gitti aldı.Benim için değildi sanırım bazen tatlı krizi geliyodafisfisfis

yapın kızlar nazınızı ... bakın sonra bu günlerinizi ararsınız... burda 2 oğluşu olan tecrübeli anne konuşuyor...

Çok enteresan...Hamileliğimde hiç aşermedim..:lepi:

Böyle şeyleri duyunca da şaşırıyorum, biraz da hamilelerin eşlerine naz yaptıklarını düşünüyorum açıkcası..jeyyar

Çünkü bazı hamileler gerçekten çekilmez oluyor...kafamçokkarıştı

valla bende 2 oğluşumda hiç aşermedim.. ama bu kız benim imanımı gevretti... öldüm öldüm dirildim...

ay canımcım valla kızdım o hemşireye aaa kendi nasıl kadınmış ayol.kadınların foyalarını ortaya döküvermiş.iste kız iste.

ayyy kızlar ben eşimi 2 kere gönderdim gecenin bir yarısı rüyamda erik gördüm uyandım öyle bir sıçradım ki eriiiiik diye kociş de uyandı ne oldu aşkım dedi ya aşkım bana erik alıp gelirmisin dedim öyle masumdu ki tamm aşkımdedi gitti aldı geldi gece gece erik yedim

birindede saat 00.30 falandı yatmaya hazırlanırken tv.de pasta gördüm ama eşime bir şey diyemedim o gün çok yorulmuştu 3 tane toplantıya girmişti neyse o tam tv yi kapatırken benim yüzüme baktı çokmu istiyorsun dedi bende kısık bir sesle evet ama kızın daha çok istiyor dedim gitti aldı geldi birlikte yedik ve yattık

gülbeşekercim çok hoşsun yaaa..
öldüm gülmekten:roflol:
sende benim gibi pis boğazmışsın valla.
ben ilk 3 ay çok fena mide bulantıları çektim.ama bazı şeyleri öle canım istediki..
allah razı olsun kocişten aldı getirdi.valla allah peygamber sabrı vermiş ona..
bi akşam binbir gece yi seyrediyoruz.dizide füsun alikemal ve kızlar yazlıkta lahmacun yiyolar.saat 23-23 30 civarı..dedim canım lahmacun istiyo..hiç itiraz etmeden gitti aldı yaa.
markete gidiyoduk canım çok cips çekiyodu.hani şu doritos peynirli olanlar varya onlardan..ben dayanamayıp paketi açıyodum çocuk gibi..alışveriş bitene kadar ondan bundan derken kasadan boş paketlerini geçiriyodu eşim...sırnaşık şey
bide şu dondurmalar..
meyva şöleni diye bi dondurması var algida nın..ekşi ekşi ondan canım çok çekti ilk zamanlar..2 akşamda 1 kg. bitiriyodum.bizim köşedeki markette kalmamış(benim yüzümden yani) başka alanda yokmuş ondan zaten..eşim getirttirmiş çocuklara..
sonra ben 1 hafta sonra tiksindim ondanda..kociş diyoki çocukların elinde kaldı dondurmalar;bi sürüde getirtmişti, gidince sölim kusura bakmasınlar..:bbo:
halada öleyim.bişeyi çok canım çekiyo..yemessem deliricem sanki..bi süre takılıyom onu yemeye..sonra bi tiksiniyom bidaha göresim yok..
inanırmısınız kızlar bi akşam canım dalak çekti..
ıyyy.....
bir tepsi fırında pişirdi kayınvalidem tek başıma yedim..kafamçokkarıştı
şimdi hayatta sürmem ağzıma..
anlayacağınız kızlar ben bizimkine çok ediyom çoooooooktatlicadiarzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…