Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri aerofıt gogus buyuten masaj kemerı ve corek otu yagı

masum35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2011
77
0
35
kızlar bu corek otu yagı baya bı meshur oldu bnde denıyorum suanda 2 gundur duzenlı kullanıyorum ayrıca ınt.arastırdım hap vs kullanmak ıstemıyorum ama bu masaj kemerı aklıma yattı onu da aldım sabah aksam goguslerıme corek otu yagı suruyorum ve ardından 15 dk. masaj kemerını takıyorum..bakalım ıse yarayacak mı merak edıyorum dogrusu umarım emeklerıme deger ve daha dolgun goguslerım olur:9 sonucunu yazacagım zamanla bakalım

ya aslında bende bi kemer almayı düşünüyorum ama emin olamıyorum gerçekten etkisi var mı die.sen gelişmeleri yazarsın belki bende alırım. inş emeklerin boşa çıkmaz canım

kemerın gogus buyutme etkısı mınımum 2 ayda etkısını gosterıyormus canım bakalım sabırla devam edecegım gelısmelerı de yazacagım ınş.hepımız ıstedgmz gogus olculerıne kavusuruz canım:)

Ben kemer kullandım sabah akşam 20 şer dakika. ikinci haftadan itibarende dolgunlaşmaya başladı. 75 beden destekli sütyeni doldurmayan göğüslerim desteksiz doldurmaya başlamıştı. Fakat işe başladıktan sonra yorgunluktan dolayı kullanamadım ve eski sönük haline geri döndüler O yüzden devamlı kullanırım diyosanız alın kemeri yoksa para vermeyin boşuna

ya kullanıcam tekrr ama sesı benı cok sınır edıyor ınan ki basımı agrıtıyor onu taktıgım zaman bızzttt bıztt vongg bılmem ne offff

aynen katılıyorum çünkü benn göğüsler 81 cm braz önce ölçtüm ardından benm masaj aletim var fakrn onu nla 15 dk masaf yaptım kaç çıktı 84 yani mıcklandığı için byüdü söner birazdan yahu bir markada aldığı parayı hakedicek ürün yapsın isterse 500 tl olsun ama fasafiso olmasın bir kere alınsın bir kutu yetsin kandrmasnlar 3 aydan 2 aydan sonra die dandik mallarala 84:

canım bende aldım 99 tlye pembe sütyen şeklindeki masaj kemerini şarj yerinin yanı sökük çıktı seninkide öylemi geri vericm haber verdm aldığım yere aklıma masaj aletm geldi demn onunla yaptm masaj zor oldu gerçi ama oda masaj buda masaj:82:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…