Makyaj Ürünleri Adriana Lima Makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
şaşkınım şuan nasıl becerdı kı onu

format atılmış gıbı değıştı bırden, onu bıde sılmesı var ama

tabı benımde zamanım olsa geçer boyanırım böyle ama nerdee ben o makyajı yapcam dıye gıdeceğım yere geç kalırım

iyi güzel hoş taa bide onu çıkartması var birsürü şey sürdü insan üşenir vallahii

bir yere gitmeden en az 6 7 saat önce oturup ayna karşısına bunu çalışmam lazımki ucundan kuyruğundan benzeyeyim şaka bi yana kız harika ustalıkla kullanıyor fırçaları :) ben olsam çoktan hastanelik olmuştum gözümde fırçayla :):):) tebrik edip önünde ceket ilikliyorum :) :) ben daha ilk defa far süreyim dedim kadın kalktı 3 kat badana yaptı :) gerçeklikten uzak oldu :S doğallığı kaybetti ama afeti devran oldu.. olmazki ama böyle olmazki... o makyajı yapabilen var yapamayan var insan bi düşünür...

çok güzel makyaj yaptı.göz kalemini tek elliyle sürdü helal olsun.ben özellikle burnunu nasıl öyle değiştirdiğine şaşırdım :)

bu videoları izleyince ben makyajın 'm' sinden anlamıyormuşum diye düşünüyorum. gerçekten burun şeklini bile değiştirdi kız ama gerek yok okadarına bence insanı tamamen değiştirmeyen hafif bir makyaj herzaman ilk tercihim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…