Kontakt Lens Adore BLANCA (white)

TCeydaT

KK Pro
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2009
583
0
Arkadaşlar adore blanca nın bir resmini bir de videosunu gördüm, İtalyan bir kıza ait. O kadar doğal o kadar güzel görünüyor ki bayıldım resmen.
Kendi gözü gibi, kopkuyo (siyaha yakın) gözleri olmasına rağmen çok çok açık bir mavi olmuş.
Ama başka resim veya kaynak bulamıyorum..
Sizler duydunuz mu, gördünüz mü, denediniz mi?
Bu marka ve renkle ilgili bütün paylaşımlarınızı bekliyorum.

Bu arada benim ulaşabildiğim verileri sizlerle paylaşayım:

Bu videonun içinde white lensi de takıyor:
http://www.beatfiltering.com/index....e114ac77dc5d000015f6ba6d6b4f1343c53a692e16098

Biraz uzun oldu ama maaalesef güzel yurdumda youtube açılmadığı için böyle uzun bir link izleyerek erişebiliriz bu videoya.

Bu da kızın white gözleri:
$adorewhite.jpg

Bu arada kızı çok beğendim, güzel bir kız. Ne taksa yakışmış

Son düzenleme:
Ceyda Bianca nefis durmuş tam aradığım açık gri aslında :S hafif mavi ışıltıları da var. Pupil holü biraz daha küçük olsa muhteşemmiş rengi :KK43: Resmen bayıldım opaklığına, taban rengi siyaha yakın kızın resmen. Gerçi video değildi, fotoğraflardan yapılmış kolajdı, yani photoshop'ta da inandırıcılık adına koyulaştırılmış da olabilir taban rengi, artık tam emin olamıyorum hiç bir şeye. Adore İtalyan markası sanırım. Benim bir kaç kez lens satın alıp, tutumlarından dolayı pişman olduğum ve yüzlerini bile görmek istemedim lenssaati.com bu markayı mart ayı gibi Türkiye'ye getirmişti hatta bana da tanıtım maili atmışlardı. Onlara müthiş kızgın olduğum için itibar etmemiştim.:eek:klava: Şimdi bu Bianca'yı görünce resmen vuruldum. Hatta mavisi bile fena değil; ama bu açık Bianca adındaki gri nefismiş:asigim:

bayıldım resme tam benlık acaba tr ye varmıdır benım gozlerde sıyah ta vıdeo acılmıo bu arada hatta hıcbıse cıkmıo

Ceyda Bianca nefis durmuş tam aradığım açık gri aslında :S hafif mavi ışıltıları da var. Pupil holü biraz daha küçük olsa muhteşemmiş rengi :KK43: Resmen bayıldım opaklığına, taban rengi siyaha yakın kızın resmen. Gerçi video değildi, fotoğraflardan yapılmış kolajdı, yani photoshop'ta da inandırıcılık adına koyulaştırılmış da olabilir taban rengi, artık tam emin olamıyorum hiç bir şeye. Adore İtalyan markası sanırım. Benim bir kaç kez lens satın alıp, tutumlarından dolayı pişman olduğum ve yüzlerini bile görmek istemedim lenssaati.com bu markayı mart ayı gibi Türkiye'ye getirmişti hatta bana da tanıtım maili atmışlardı. Onlara müthiş kızgın olduğum için itibar etmemiştim.:eek:klava: Şimdi bu Bianca'yı görünce resmen vuruldum. Hatta mavisi bile fena değil; ama bu açık Bianca adındaki gri nefismiş:asigim:

Ben de canım ben de bayıldım...
Adorenin genel olarak pupil boşluğu gerçekten de büyük..
Aslında solotica cor ice a ne kadar da benziyor değil mi?
Ama resimlerin uzaklığındandır ki doğal hoş görünüyor göze..
Kullanan olsa da gerçek resim görsek veya hakkında bilgi sahibi olsak keşke boshayallersmile

bayıldım resme tam benlık acaba tr ye varmıdır benım gozlerde sıyah ta vıdeo acılmıo bu arada hatta hıcbıse cıkmıo

Youtube ve google için DNS ayarlarını değiştirmediysen hala sansürlüsü durumdasın demek ki. Google da IP Youtube vs. kelimeleri arasan nasıl halletmen gerektiğini bulabilirsin.

Ben de canım ben de bayıldım...
Adorenin genel olarak pupil boşluğu gerçekten de büyük..
Aslında solotica cor ice a ne kadar da benziyor değil mi?
Ama resimlerin uzaklığındandır ki doğal hoş görünüyor göze..
Kullanan olsa da gerçek resim görsek veya hakkında bilgi sahibi olsak keşke boshayallersmile

Sanki Ice'dan daha da opak hatta Crystal'e opak ve açık deniyor; ama bu hepsinden daha açık gibi, şayet çok aydınlatılmış ve de flaşlı bir fotoğraf değilse. Ah o geniş boşluk olmasa gerçekten denemeye değer gibiCADIARZU

youtubem açılıyor ama sayfadakı lınk bende arızalı gosterılıyor.youtubeden arıyorum ısmı yazarak

Bu adore'nin yeni serisinde olan bir renk henüz piyasaya çıkmadı yanılmıyorsam. Bir senedir çıkması bekleniyor yeni serinin. Oldukça opak renklere sahip ve genel adore tasarımının dışına çıkmış bu sefer. Pupil boşlukları da çok büyük değildi izlediğim videolarda.

Hımmm yeni seridense şimdiye dek görmemiş olmamız mantıklı :KK1:
Ben de diyorum nasıl gözden kaçar bu renk bilmiyorumkismile
Yaaa o da yılan hikayesine döndü... Çoktaaan çıkmış olması gerekiyordu...Bundan 2 ay önce çıktı çıktı galeyanına geldiğimi hatırlıyorum. Asparagas haber çıktı..
Acep ne zaman çıkar ki?boshayallersmile

Morrison bahsettiğin video Ceyda'nın paylaştığından farklı bir video mu? Bunun gibi fotoğraflardan oluşan değil de birebir görüntü mü izledin? Eğer öyleyse pupil boşluğu gerçekten daha küçük çaplı olabilir. Yoksa ben artık hiçbir fotoğrafa ve fotoğraf kolajı videoya itibar edemez oldum. Bir de kızın gözü gerçekten siyaha yakınsa opaklığı da kusursuz demektir

Evet canım kızın gözün gerçekten siyaha yakın bence.. Ve o yüzden de bu kadar açması beni etkiledi. Gerçi ben de opak lenslerden korkar oldum. Sanki ne kadar opaksa o kadar yapay gibi.. Belki de benim kuruntum ama öyle hissediyorum. Kızın gözlerindekiler hem çok opak olup, yani yoğun boyamalı ki kendi göz rengini çok iyi gizlemiş, hem de çok doğal duruyor.. Gerçi daha da yakından hatta mümkünse yandan bakmak gerek doğallığını iyi ölçebilmek için.. Ama kesinlikle denemeye değer bir lens. Hem doku hem de renk olarak..
Süperstar canım, senin bahsettiğin yer, deneme seti de getirmiş miydi canım Türkiye'ye?
Yani sen deneyerek mi almıştın?

Morrison bahsettiğin video Ceyda'nın paylaştığından farklı bir video mu? Bunun gibi fotoğraflardan oluşan değil de birebir görüntü mü izledin? Eğer öyleyse pupil boşluğu gerçekten daha küçük çaplı olabilir. Yoksa ben artık hiçbir fotoğrafa ve fotoğraf kolajı videoya itibar edemez oldum. Bir de kızın gözü gerçekten siyaha yakınsa opaklığı da kusursuz demektir

Birebir görüntü videosu izleyip izlemediğimi hatırlamıyorum canım. Ama lensaholics'te bu videolarda gözleri kullanılan kız (nickini hatırlayamadım şu anda) bu yeni serinin bir sürü testerını deneyip fotoğraflar koymuş ve yorumlarını yazmıştı. Gerçi ona gönderilen testerlar üretilecek olanlardan çap olarak çok daha büyük ve haresizdi. Ben testerları beğenmemiştim açıkçası çünkü o kadar açık renk yapmışlar ki neredeyse gözün beyazı ile kaynaşıyor ve çok garip bir görüntü çıkıyordu ortaya. Haresiz olmasınında etkisi büyük bu görüntünün oluşmasında tabiki. ırisin sınırları belirgin değil. Ama beğeneni de çoktu bu renklerin. Zevk meselesi sanırım. Gerçekten çok opaklar ama nasıl oluyorsa yarı opak gibi bir görüntü veriyorlar aynı zamanda. Ben çözemedim şahsen. Ancak piyasaya çıktığı zaman alıp deneyip yorum yapabilirim. Ama bu tasarımda üretilirse almayı düşünmem açıkçası çünkü gerçekten çekici gelmediler bana. Ama bu kızda çok hoş durmuş photoshop var mıdır bilemiyorum bu fotoğrafta.

Evet canım kızın gözün gerçekten siyaha yakın bence.. Ve o yüzden de bu kadar açması beni etkiledi. Gerçi ben de opak lenslerden korkar oldum. Sanki ne kadar opaksa o kadar yapay gibi.. Belki de benim kuruntum ama öyle hissediyorum. Kızın gözlerindekiler hem çok opak olup, yani yoğun boyamalı ki kendi göz rengini çok iyi gizlemiş, hem de çok doğal duruyor.. Gerçi daha da yakından hatta mümkünse yandan bakmak gerek doğallığını iyi ölçebilmek için.. Ama kesinlikle denemeye değer bir lens. Hem doku hem de renk olarak..
Süperstar canım, senin bahsettiğin yer, deneme seti de getirmiş miydi canım Türkiye'ye?
Yani sen deneyerek mi almıştın?

Canım ben Adore satın almadım, sadece lesnlerin kartoneti yollanmış. Tester getirdiler mi bilemiyorum. Ayrıca bu firma sadece web satışı yapıyor sanırım. Mağazaları var mı emin diilim. Eminim duymuşsundur. Yıllardır google reklamlarında dahi çıkıyorlar. lenssaati.com ama malı satana kadar iyiler. sorun çıkınca yüzüne bakmıyorlar haberin olsunalsanaalsanasmile

Birebir görüntü videosu izleyip izlemediğimi hatırlamıyorum canım. Ama lensaholics'te bu videolarda gözleri kullanılan kız (nickini hatırlayamadım şu anda) bu yeni serinin bir sürü testerını deneyip fotoğraflar koymuş ve yorumlarını yazmıştı. Gerçi ona gönderilen testerlar üretilecek olanlardan çap olarak çok daha büyük ve haresizdi. Ben testerları beğenmemiştim açıkçası çünkü o kadar açık renk yapmışlar ki neredeyse gözün beyazı ile kaynaşıyor ve çok garip bir görüntü çıkıyordu ortaya. Haresiz olmasınında etkisi büyük bu görüntünün oluşmasında tabiki. İrisin sınırları belirgin değil. Ama beğeneni de çoktu bu renklerin. Zevk meselesi sanırım. Gerçekten çok opaklar ama nasıl oluyorsa yarı opak gibi bir görüntü veriyorlar aynı zamanda. Ben çözemedim şahsen. Ancak piyasaya çıktığı zaman alıp deneyip yorum yapabilirim. Ama bu tasarımda üretilirse almayı düşünmem açıkçası çünkü gerçekten çekici gelmediler bana. Ama bu kızda çok hoş durmuş photoshop var mıdır bilemiyorum bu fotoğrafta.

Lensaholics'de hiç aramamıştım adoreyi, bir göz atmakta fayda varcokacimcoook

Canım ben Adore satın almadım, sadece lesnlerin kartoneti yollanmış. Tester getirdiler mi bilemiyorum. Ayrıca bu firma sadece web satışı yapıyor sanırım. Mağazaları var mı emin diilim. Eminim duymuşsundur. Yıllardır google reklamlarında dahi çıkıyorlar. lenssaati.com ama malı satana kadar iyiler. sorun çıkınca yüzüne bakmıyorlar haberin olsunalsanaalsanasmile

İyi oldu söylediğin canım. Asla itibar etmem o zihniyette firmalara.

Lensaholics'de hiç aramamıştım adoreyi, bir göz atmakta fayda varcokacimcoook

Ben de bakiyim, haklısın ben de orada adore aramadım ve denk de gelmedim. Ama muhakkak vardır yani kullanıcı görüşleri, resimler filan...

Adorenin bazı renkleri veya bazı görseller beni benden alıyor, şaşırıyorum açıkcası. Ama pek sanmıyorum aynı zamanda, bu kadar doğal duracağını...
Zaten diğer renkleri değil de, yalnızca şu white a takılıyor gözüm...Çok çok ilginç, apaçık, doğal, güzel bir renk. Ama dokusundan emin değilim. Tam bir muamma şimdilik.

Ben de bakiyim, haklısın ben de orada adore aramadım ve denk de gelmedim. Ama muhakkak vardır yani kullanıcı görüşleri, resimler filan...

Adorenin bazı renkleri veya bazı görseller beni benden alıyor, şaşırıyorum açıkcası. Ama pek sanmıyorum aynı zamanda, bu kadar doğal duracağını...
Zaten diğer renkleri değil de, yalnızca şu white a takılıyor gözüm...Çok çok ilginç, apaçık, doğal, güzel bir renk. Ama dokusundan emin değilim. Tam bir muamma şimdilik.

canım bu lenslerin boyutu çok büyük denmişti bir yerlerde okumuştum boyut derken yani çapı olabilir bir kaç değişik kişide de görmüştüm youtube da çok gzl lens gerçekten de ama daha satışa sunulmadığından bahsedilmişti..

X