Adını bilmiyorum

damlabilir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2024
493
1.260
36
Arkadaşlar ben uzun bir yolculukta yanımda oturan kadınla baya sohbet ettim aylar önce, nerden baksanız 14 saatti yolculuk, kendi kanser atlatmış bunun üzerine baya konuştuk sonra ben de bir ameliyat oldum sürekli yazdı ilgilendi benimle, biz baya anlaştık ve dışarda görüşmeye karar verdik, bu beni instagramdan ekledi yolculuk sırasında ama onun adı yok orada nick name var, kendi bana sürekli damla diyor ama ben ona hep canım tatlım diyorum 2.ye buluşacağız artık adını bilmediğimi o söylediğinde unuttuğumu itiraf edip sorayım mı? Böyle devam mı edeyim

sor tabi ya instagramda adın yok ben o gün de sormayı unuttum de sor ismini bunda birşey yok

Ya aslında ben de 2 ay önce ameliyat oldum kız da sürekli sordu naptın nasıl oldun falan dedim ki şimdi kız ilgileniyor adını bilmiyorum dersem çok ayıp olacak
ahhahahahahhaha süreç uzadıkça uzadı desene. geçmiş olsun ama birşey olmaz ameliyat vs oldum sormaya çekindim dersen açık açık birşey olmaz. geçmiş olsun bu arada

Şöyle söyleyebilirsin
Biz iyi arkadaş olduk gibi seninle çokta memnunum ama ben senin adını bilmiyorum desen esprili bi dille bence bişey olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…