Adıma hesap aciliyor

beyza0675

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2023
285
58
25
Merhaba bi sorunum var bilen birisi çıkar mı diye yazmak istedim biraz kafama takılıyor twitterden sürekli adıma farklı farklı hesap açılıp saçma sapan paylaşımlar altına cinsel içerikli yorumlar yazılıyor adım soyadım.kullanilarak siber suçlara muracat ettim ama şüphelendiğim biri var bu kişi de yaparsa kesin ip adresini değiştirerek yapar bulunmamak için çıkan sonuç suphelendigim kişinin yaşadığı yer değilde farklı bir şehir ve ilçe çıktı ama orda tanıdığım.hiç kimse yok yani o şehirle bir bağlantım yok vpn ile ip mi değiştirdi doye düşünüyorum ama oda sadece yurt dışı ile oluyor var mı Türkiye içi istediğimiz konuma bilgisayarı ayarlamak gibi bir şey fake gps falan gibi uygulamalar var bu işler nasıl oluyor bilen var mı

ay bilmiyorum ama çok sıkıntılı bir durum Allah yardımcın olsun. böyle durumlarda hiç beklenmedik insanlar çıkabiliyor benim de başımda bi bela vardı gençliğimde. tahmin ettiğim biri de vardı taşlar onla yerine oturuyordu ama hiç alakası olmayan çok farklı şehirlerde yaşadığımız dayımın oğlu çıktı seneler sonunda. şuursuz çok

IP ADRESI değiştirdi diye düşünüyorum da degistordoyse polisin bulduğu yer dogrumudur diye düşünüyorum

Siz nerden öğrendiniz dayınizin oğlu oldugunu

Ip değişikliği için şöyle bir şey var. Bizim internet sağlayıcımız sürekli otomatik ip değiştiriyor. Hatta deprem zamanı internetimiz hiç çekmiyordu çünkü Gaziantep’te gözüküyorduk. Kayseri Sivas vs gözüküyoruz sürekli. Biz Van’dayız oysa şu an. Öyle bir şeyi olabilir o kişinin de, vpn’e ihtiyaç yok.

Hangi İnternet sağlayıcısı bu dediğiniz şey ve bilgisayar üzerinden mi değiştiriyor

Peki ilçe de gösteriyor muydu yoksa sadece kayseri turkey yada sivas turkey gibimi gorunuyordu

siber suçlar bakıyor bulur merak etme.
Bir sonuç bulundu ama ip adresi bulundu da ben söylemeyi unuttum bu kişinin ip ni değiştirmiş olabileceğini o yüzden kafama takıldı kesin dogrumudur diye

oradaki adamlar salak değiller =) sen merak etme değiştirip değiştirmediğini bile anlıyorlar eskisi gibi değil
Bi forum var ismini vermek istemediğim orada böyle bir şey yapan kişiler o kadar rahat ve eminki bulunamayavaklarindan ben bile şaşırdım artık bu illegal işleri nasıl yapar ederlerse benim suphelendigim kişide öyle şeylere meraki vardır başka bir şehir çıkınca çok kafama taktım bu ihtimali

Niye size karşı kinli peki, amaç ne?
Bu kadar kinlenecek ne yaptınız da ondan şüphe ediyorsunuz? Niye başka birisi değilde o?

Niye size karşı kinli peki, amaç ne?
Bu kadar kinlenecek ne yaptınız da ondan şüphe ediyorsunuz? Niye başka birisi değilde o?
Ailevi bir sebep ne siz sorun ne ben anlatayım.işte şu durum için yazdım ip olaylarından bilen anlayan birisi cikarmi diye

çıkartırlar ortaya merak etme sen

Uygunsuz şeyler olmadığı müddetçe uğraşmazlar aynen Allah akıl fikir versin gerçekten böyle şeylerle uğraşan kisilere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…