Adetteyim ama böyle bişey ilk defa başıma geliyor?

tzlm

Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2022
168
143
25
Öncelikle çok geçmiş olsun Türkiyem acımız çok büyük.
Arkadaşlar merhaba !! bu ay adettim çok gecikti bende çok stres yaptım diye geciktiğini sandım iki hafta geçince gelmedi bende acaba hamilemiyim diye test yaptım, negatif çıktı. Bir gün sonra adete girdim afedersiniz siyah kahvemizi bi akıntı geliyor çok özür dileyerek peçeteyle silince pütür, pütür parçacıklar geliyor, ikinci günündeyim. İlk defa böyle bişey yaşıyorum adet günlerimde aşırı sancı olurum ama bu sefer öyle de olmadı göğüslerimde falan genelde adetten dolay ağırırdı oda olmadı Aynı şeyi yaşayan var mı ?

Düşükte kahverengi kanama olduğunu nereden çıkardınız? Test yapmış zaten negatifmiş.
Ya düşük yaptın ya da kirli kan birikmiş diğer aydan kalma
İstersen yarın kan ver.

Bir önceki adetten tamamen akmayan kan bir sonraki adete kadar bekleyince kahverengiye dönüyor. Ondan böyle yaşamışsınızdır. Düşük bambaşka bir şey. Ben kimyasal gebelik yaşadım. Hayatimda gormedigim kadar kanama, rahmin eski dokusu ve çok fena sancı çektim. Düşük olacak da böyle rahat rahat geçecek. Mümkün değil.

Düşükte kahverengi kanama olduğunu nereden çıkardınız? Test yapmış zaten negatifmiş.

Bir önceki adetten tamamen akmayan kan bir sonraki adete kadar bekleyince kahverengiye dönüyor. Ondan böyle yaşamışsınızdır. Düşük bambaşka bir şey. Ben kimyasal gebelik yaşadım. Hayatimda gormedigim kadar kanama, rahmin eski dokusu ve çok fena sancı çektim. Düşük olacak da böyle rahat rahat geçecek. Mümkün değil.
Ama bu adettim sadece akıntı oldu bi pedi doldurmadı iki günde şaşırdığım eğer diğer adetimden kirli kan kaldıysa Buda devam ederdi dimi adet şekillinde

Ama bu adettim sadece akıntı oldu bi pedi doldurmadı iki günde şaşırdığım eğer diğer adetimden kirli kan kaldıysa Buda devam ederdi dimi adet şekillinde
Bu da gelecek aya kalip kahverengi sekilde gelebilir. Bir ara bana da oldu. Birkaç ay sürdü. 2 hafta gecikmede gebelik çıkardı. Ama anormal bir durum var diyorsaniz muayene olun.

Bu da gelecek aya kalip kahverengi sekilde gelebilir. Bir ara bana da oldu. Birkaç ay sürdü. 2 hafta gecikmede gebelik çıkardı. Ama anormal bir durum var diyorsaniz muayene olun.
Haklısınız bekleyelim diğer ayda böyle devam ederse bi doktora giderim.

Haklısınız bekleyelim diğer ayda böyle devam ederse bi doktora giderim.
Benim bütün ay kahverengi lekelenme olarak geçiyordu. Regl oldugumda daha yoğun, sonra leke leke. Muayene oldugumda hiçbir şey olmadığını, ne kist, ne miyom, ne kalınlık olduğunu söyledi. Her şey normal dedi ve kanamanin bitmesi için doğum kontrol hapı verdi.

Benim bütün ay kahverengi lekelenme olarak geçiyordu. Regl oldugumda daha yoğun, sonra leke leke. Muayene oldugumda hiçbir şey olmadığını, ne kist, ne miyom, ne kalınlık olduğunu söyledi. Her şey normal dedi ve kanamanin bitmesi için doğum kontrol hapı verdi.
İşte kadın olmak her halükarda zordur. Allah yardımcımız olsun. Bu ayda gebelik olmadı çok yoruldum artık 3 yıl olacak allahım sen sabır ver.

X