Adetten önceki gebelik testi

canuseu

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2014
24
0
34
bazı kişilerinde silik çıktığı halde adet görüp hamile olmamasını duyduktan sonra 2. çizgiyi gördüğüm halde hevesim kırıldı kızlar :KK43:

Son düzenleme:
adetimi düzenli takip eden birisiyimdir ama evlendikten sonra (4 5 ay önce) adetim hep 2 gün atlayarak uzamaya başladı o yüzden emin olmaadığım gibi şubatın 2 si olarak düşünüyorum bu ay 28 gün olur diye test aldım ( sırf heveslenmiyim adet olduğumda diye negatif çıkar diye tabi bir yandanda şeytan dürtmedi değill :78:) bugün test yaptım ilk 2 dakika sadece tek çizgi vardı sonraki dakikalar içinde çok silik görünmeye başlayan bir çizgi belirdi yani daha önceki aylarda hiç çıkmamıştı hamile olmadığım halde sonra zaten o çizgi dahada koyulaştı ama hala silik tabi bazı kişiler silik çıktığı halde adet olmuş sanırım başta bayağı heveslendim sonra onları okuyunca hevesim kırıldı sizce erken yaptığım için mi öyledir ? birde adet olacakmışım gibi kasıklarımda ağırılar oluyor zaman zaman

silik çıktı ise hamilesindir cnm,tebrikler..

bazı kişilerinde silik çıktığı halde adet görüp hamile olmamasını duyduktan sonra 2. çizgiyi gördüğüm halde hevesim kırıldı kızlar :KK43:

sağlıksız gebelikler adetle birlikte atılırmış. allah sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin. ama bence de hamilesin.

X