Adetten bittikten 10 gün sonra kahverengi akıntı gelmesi.

easrgms7

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2021
89
19
Adetim bittikten 10 gün sonra kahverengi akıntı geldi bidaha gelmedi enfeksiyon var ama akıntının rengi hiçbir zaman kahverengi olmadı yaşayan var mı aranızda bilgisi olan ?

Allah bağışlasın ☺️ peki hiç mi belirtiniz yoktu veya hicmi şüphelenmediniz?
Yokdu valla 😁zaten o yüzden üç bebek ard arda geldi 7 haftadan önce belirti diye bişey olmuyo 😁😁 ama 7 haftadan sonra bı kusmak tutuyo 15 hafta sabahdan akşama ne yesem burnumdan geliyo

Yokdu valla 😁zaten o yüzden üç bebek ard arda geldi 7 haftadan önce belirti diye bişey olmuyo 😁😁 ama 7 haftadan sonra bı kusmak tutuyo 15 hafta sabahdan akşama ne yesem burnumdan geliyo
Allah Allah işte herkeste ayrı oluyor demekki MashaAllah Allah bağışlasın hepsinde ☺️

Allah Allah işte herkeste ayrı oluyor demekki MashaAllah Allah bağışlasın hepsinde ☺️
Evet benim hatda şimdide biraz rahatsızım adet olmuyorum diye belkide hamileyim diye korkmaya başlamıştım 7 haftadan önce bilinmemesi çok kötü mecburen doğurmak oluyo çare 😁

Eee var mı şuan bi gelişme ? Aynısı benim oldu adet bittikten 9-10 gün sonra kahverengi akıntı kasıkta batma göğüs uçlaro fena. Akıntı başlamadan bi gün evvelinde anlamsız bi üşüme nöbeti yaşadım ateşim 38 e kadar çıktı. Hasta oldum sandım ama ertesi gün hiçbişiyim yoktu.

Eee var mı şuan bi gelişme ? Aynısı benim oldu adet bittikten 9-10 gün sonra kahverengi akıntı kasıkta batma göğüs uçlaro fena. Akıntı başlamadan bi gün evvelinde anlamsız bi üşüme nöbeti yaşadım ateşim 38 e kadar çıktı. Hasta oldum sandım ama ertesi gün hiçbişiyim yoktu.
Durumunuz nasıl geçti mi akıntınız ağrınız bende öyleyim şuan

X