Adetten 3 gün önce idrar testi negatif. Geç döllenme nasıl oluyor, olabilir mi ?

littlekaju

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2024
143
41
30
Kızlar merhaba yine ben 😅🫢
2/3 Eylül ilişki yaşadık sonrasında hiç olmadı. 2 Eylül pik gördüğüm gündü. Dünden beri başım dönüyor tansiyonum düşüyor dün sağ kasığımda iğne batması hissi yaşadım ve çok keskindi. Sol kasıkta zaten sürekli bir ağırlık var. Adet günüm 17 sinde. 3 gün var yani bugün ve önceki gün yaptığım tüm testler negatif. Şimdi asıl sorum eğer negatifse pozitif döner mi ? Geç döllenme nasıl oluyor ve ben en son 3 ünde ilişki yaşadım geç döllenme ihtimali var mı
. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. Bugün biraz duygusalım ilk defa negatifi görünce çok ağladım

2-3 eylülde olan ilişki şimdi normal bir döllenme dahi olsa testte çıkmaz. Erken daha… benim geç döllenmeydi mesela. Adetim gecikmişti. Adet olmuyordum. Regl belirtileri yaşıyordum. Ama testim de pozitife dönmüyordu 😄 gecikmeden 1 hafta sonra anca pozitife dönmüştü 😄

Canım bende adetten iki gün önce test yaptım net negatif, adetim bir gün gecikti ama aynı adet belirtileri yaşıyorum benim ilk ilişkimdi birde sanırım ondan gecikme olabilir.

2-3 eylülde olan ilişki şimdi normal bir döllenme dahi olsa testte çıkmaz. Erken daha… benim geç döllenmeydi mesela. Adetim gecikmişti. Adet olmuyordum. Regl belirtileri yaşıyordum. Ama testim de pozitife dönmüyordu 😄 gecikmeden 1 hafta sonra anca pozitife dönmüştü 😄
İçime su serptiniz. Çok fazla üzdüm kendimi bugün için. Burayı çok sık takip ediyorum. Çok erken öğrenen var gebeliğini. Yumurtlamanın 10. Gününde öğrenen var ondan kaynaklı biraz kendimi strese sokmuş olabilirim. Çok fazla farklı hissediyorum vücudumu. Eşime söylüyorum ama artık o kuruntu yaptığımı düşünmeye başladı. Olsaydı şimdiye çıkardı diye düşünüyor o da. Teşekkür ediyorum yorumunuz için 🌻🥹🙏🏽 umarım pozitif görürüm bende. Umarım benimde sizin gibi olur🙏🏽🥹

Kızlar adetim 2 gün geçti sol taraf karin altım ara ara agri giriyor ve sürekli görüşüme bıçak saplar gibi ağrılar giriyor ve kabızlık oluyor bas dönmem oluyor sizce durum nedir cvplarmisiniz

X