Gebeliğe Hazırlık Adetten 10 gün önce gelmeye başlayan kahverengi leke

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Starstyle

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2017
336
135
44
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 sene önce evlendim 8 aydır korunmuyorum ve bebeğimiz olmuyor. Doktora gittik eşimde de bende de bi sorun olmadığını söylediler. Ancak yeri bakımında hamileliği engel olmayan 3.5 cm boyutunda bir miyomum varmış. Yaklaşık 4 aydır da Adetten bir hafta falan önce azar azar kahverengi leke geliyor . Bu ay 10 gün önce geldi. Bunun nedenini bilen ya da bu durumu yaşayan birileri var mı aranızda. Acaba bu yüzden mi çocuk olmayor. Yardımcı olursanız sevinirim.

selam,
benim de uzun suredir bu sorunum var, adetten 8 gun once falan gelir hep boylece hamile miyim diye beklemem bile erkenden kendini gosterdiği için beklenti icine girmeme gerek kalmıyor. ama sinir bozucu birsey 2,5 hafta pedle gezmek zorunda kalmak! dr a sormustum olabilir bazı bünyelerde dedi bir sorun da göremedi ama benim de cok canımı sıkıyor bu durum.

selam,
benim de uzun suredir bu sorunum var, adetten 8 gun once falan gelir hep boylece hamile miyim diye beklemem bile erkenden kendini gosterdiği için beklenti icine girmeme gerek kalmıyor. ama sinir bozucu birsey 2,5 hafta pedle gezmek zorunda kalmak! dr a sormustum olabilir bazı bünyelerde dedi bir sorun da göremedi ama benim de cok canımı sıkıyor bu durum.
Canım bende miyom var ama doktor yeri hamileliği engel değil dedi o yüzden ameliyat öneriyor acaba miyom mu yapıyor sen muayene oldun mu billa baktırır istersen çocuğun var mı

Canım bende miyom var ama doktor yeri hamileliği engel değil dedi o yüzden ameliyat öneriyor acaba miyom mu yapıyor sen muayene oldun mu billa baktırır istersen çocuğun var mı
valla baska baska dr lara gittim son 1 senedir 3 ayrı dr baktı:) bir sorun goremediler kist miyom vb ama nerdeyse 1 sene oldu birsey yok. zamanı değilmiş demekki diyorum Rabbim zamanı gelince verir hayırlısıyla. Hayıt hapına basladım bakalım 1. ay bitti ama yine kahveler geldi 4 gündür gene regl bekleme süreci basladı. Sogan kurune baslicam bu reglimde de.

valla baska baska dr lara gittim son 1 senedir 3 ayrı dr baktı:) bir sorun goremediler kist miyom vb ama nerdeyse 1 sene oldu birsey yok. zamanı değilmiş demekki diyorum Rabbim zamanı gelince verir hayırlısıyla. Hayıt hapına basladım bakalım 1. ay bitti ama yine kahveler geldi 4 gündür gene regl bekleme süreci basladı. Sogan kurune baslicam bu reglimde de.
Canım soğan kürü nü bende yaptım ama o ay çok sancılı adet gördüm ve adetim çok gecikti sende nasıl olur bilmem ama yinede bi dene istersen

Herkes sogan kurunden cok memnun deneyelim bakalım. Adet bitiminde başlayıp 15 gün içiyormussun.

Tekrar merhaba galiba ben bu durumun sebebini öğrendim bende endometriozis varmış böyle şikayetleri olanlar için yazmak istedim

X