Adetten 10 gün önce gelen pembe kırmızı akıntı

Merveaku

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2022
260
102
Merhabalar 2 gündür ilk önce çok pembe dün ise daha kırmızı şeklinde bir kanama akıntı şeklinde çok hafif yani bir kanama oldu adetime daha 10 gün var ve hiç 35gunden önce adet görmem bu neden olabilir bir fikri olan var mi

Yani bilemedim. Hep mi 35tir? Çok düzenliyse 10 gün önceden gebelik belirtisi kanama olmaz. Ya erken adet oluyorsunuz ya da bilemedim neden. Çok düzenli dediğiniz için yorum yapamadım.

Yani bilemedim. Hep mi 35tir? Çok düzenliyse 10 gün önceden gebelik belirtisi kanama olmaz. Ya erken adet oluyorsunuz ya da bilemedim neden. Çok düzenli dediğiniz için yorum yapamadım.
Yani şöyle 30. Günde de olduğum oluyor fakat genelde 35 tir en geç. Ovulasyon testi de yaptım hiç koyulasmadi çalışıyorum akşam 10 da yapıyorum o da hep silik çıkıyor gündüz daha iyi sonuç veriyormuş sanirm. Doktora gideceğim o halde. Burada okudum 10 gün önceden yerleşme yaşayanlar var yerleşme olmayanlarda var

Şuan yaptığım ovulasyon testi

Eklentiler

• IMG20221110133350.jpg
    38,2 KB · Görüntüleme: 46
Aslında adete 10 gün kala yerleşme olmaz. Çünkü adete 14 kala yumurtlama olur. O geçen 4 günde gebelik olduysa bile rahme hemen gelmez. Adet döngüsü o ay için şaşanlar 10 gün kaldı zanneder. Halbuki o ay döngüleri değişmiştir ve erken yumurtlayıp hamile kaldıkları için her zamanki adetini bekler de geri sayım yapar. Bakın sizin de adetiniz değişiyormuş. Hamilelik de olabilir heveslendirmek istemem ama ben de 10 aydır korunmuyorum her regl başlangıcımı hamilelik zannediyorum ve hevesleniyorum. Hayal kırıklığı ne demek bildiğim için sizi de yanlış yönlendirmek istemem. Yoğun kanamaya dönmezse test yapın derim. Ovülasyon testine gelince de evet o saatte olmaz. En iyi saat aralığı gündüz 3-4 arası.
İnşaAllah herşey gönlünüzce olsun hayırlısıyla

Teşekkür ederim hepimizin inşallah sağlıkla gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…