Adetlerim çok düzensiz...Nasıl hesaplıcam??

Mathilda_

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2008
79
0
Arkadaşlar benim adetlerim hep düzensiz..Yani şöyle oluyor;
Hemen hemen ilk 3 gün sadece renkli belirti geliyor,ilk gün daha açık renk ve gitgide koyulaşıyor ve en son da yoğun karın ağrısıyla 3. veya 4. gün kan geliyor ancak...
Son adetimin bitimindede 2 gün falan da renkli leke geliyor...Azala azala beyaza dönüyor...
Ayrıca adetim en az 2 gün bazen 3veya 4 gün öne geliyor adet olacağım günü hesaplayamıyorum malesef...
Sonuc olarak bu şartlarda en az 9 10 gün temizlenemiyorum...

Ve bu durumda ben yumurtlama zamanımı hiç bulamadım...Ne olur bilenler yardımcı olabilirler mi...
Kusura bakmayan biraz açıkca yazmak zorunda kaldım durumu...Ama sağlıklı bir yumurtlama günü hesabı yapabilmek istiyorum..
Şimdiden sağolun a.s.

Son düzenleme:
Yani aslında şunu tam olarak bilmiyorum adetimin ilk günü olarak ilk belirti geldiği günü mü yoksa kanın ilk geldiği günümü 1. gün diye hesap edicem...LÜtfen acil yardımmm

Yani aslında şunu tam olarak bilmiyorum adetimin ilk günü olarak ilk belirti geldiği günü mü yoksa kanın ilk geldiği günümü 1. gün diye hesap edicem...LÜtfen acil yardımmm

merhaba. inanki konuyla ilgili bir bilgim yok bendede war adet düzensizliği we dr. a gittim polikistik over sendomu dedi. şimdi ilaçlarlada olsa adet görüyorum. sendeki gibi lekelenmelerim oluyodu we 3 gün sonrasında adet görüyodum. şimdilerde yok o. ağrım oluyo şişiyorum adet görüyorum. bence hemen dr.a gitmelisin. inanki kendi başımıza çözemiceğimiz şeyler oluyo bedenizmizde ama ondan bundan duymayla hareket ediyo we hastalıklarıda ilerletiyoruz. bu hataya düşme we hemen jinekoloğunu ara git görün. geçmiş olsun :1hug:

Çok sağol canım...Evet ben cok ihmal ettiğm aslında...çünkü belirti bazen 4 günü buluyor ve beni cok sıkıntıya sokuyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…