Adetleri düzensiz olup hamiş olmaya çalişanlar

sblsbl

Guru
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
122
0
ARKADAŞLAR BENİM ADETLERİM GEÇ GELİYOR.ŞUBATTAN BERİ KORUNMUYORUZ.2.AYIMDA DOKTOR GONAL F VERDİ.ODA 17.GÜNDE KANAMA YAPTI.BENDE DOKTORU DEĞİŞTİRDİM. DİĞER DOKTORUMDA 3 AY ADET DÜZENLEYİCİ CYLO PRONYGVA DİYE Bİ İLAÇ VERDİ.ADETLERİM 28 GÜNDE OLDU.
İLAÇ BİTTİ. 22 TEMMUZDA REGLİ OLDUM BİDAHA OLAMADIM. NORMALDA 40-45-50 GÜNDE GELİRDİ.ÇOK STRESLİYİM.
FARLUTAL İÇTİM.1 HAFTA OLDU KANAMAM GELMEDİ.İYİCE STRESLENDİM.

EŞİMLE BİR BEBEĞİMİZİN OLMASINI ÇOK İSTİYORUZ.BU DURUMDA OLANLAR VARSA YAZABİLİR Mİ?UMUDA İHTİYACIM VAR LÜTFEN..:1no2:

bende adet düzensizliği yaşıyordum. bebek istediğimiz ilk ay 1 ay gecikmem oldu. farlutal içerek adet oldum. sonra prolaktinim yüksek çıktı. ilaç kullanıyorum. şimdi düşmüş ama bu seferde yumurtlama olmamış. şimdi yine farlutal içiyorum. adetin 3. günü gel dedi dr. yumurtlama için ilaç verecekmiş. sonrada yumurtayı çatlatmak için iğne... kaç gündür o kadar moralim bozukki anlatamam...

millet istemeden hamile kalır bizim halimize bak!
3,5 ay önce bi arkadaşım evlendi. 39 yaşında. ve şimdi 2,5 aylık hamile...
nasıl böyle kolay hamile kalıyolar yaaa...

benimde çevremde o kadar çok hamile varki iyice strese giriyorum.yarın doktora gitcem bakalım ne cıkacak.inşallah allah bir an önce bizede bir bebek verir.

ben kendimi bildim bileli hiç bi zaman düzenli bi adetim olmadı.3-4 ay adet olmadıgımı biliyorum.haplar kullanmadan adet olamıyordum.2 yıllık evliyim.son 6-7 aydır korunmuyorduk.bende gittim doktora.genetik kist oldugunu söyledi. bi kaç ay daha deneyin olmazsa tedaviye baslarsınız dedi.en son gene hapla adet oldum.sanırım adetin bitişindeki yumurtlama döneminde hamile kalmısım.hiç bu kadar kolay olacagını tahmin etmiyordum.kesin tedaviyle hamile kalırım ben diye düşünüyordum.ama rabbim o kadar büyük ki...hiç tedaviye gerek kalmadan hamile kaldım.şimdi 2.5 aylık hamileyim.sende kasma kendini. sıkma canını.stress oldukca adetin dahada gecikebilir.eğer benim bebegim olduysa emin ol seninde olur canım.üzülme emi :asigim:

arkadaşın sblsbl üzülme bende aynı senin gibiydim ne ilaçlar kullandım sonra bıraktım allahıma çok şükür kendiliğinden oldu kendini hiç üzme şimdi seni ne çektigini ben bilirim

içimi ferahlattınz çok teşekür ederim.inşallah bir an önce bende sizler gibi bebeğimi kucağıma alırım

tatlım ben uzun yılardır adet düzensizliğ yaşıyordum ve drlar ilaç verip regli olmamı sağlıyordu.ilaçları bırakınca adetimde yeniden eskisi gibi iki ayda bir,üç ayda bir olmuyordu.kısaca ilaç mutlaka şarttı.ama hiç bir bebk tedavisi görmedim.geçtiğimiz nisan ayında oldu kendi kendine ilaçsız. mayıs ayında baktım oldu kendi kendine.haziran oldum.ve sonuç süpriz bir bebek ve hamileyim.sakın korkma.Yeterki allaha güven ,inan......canım benim seni çok iyi anlıyorum....sadece suva et bende senin için duva edicem...

çok teşekkür ederim. 15 eylül da adet oldum.bakalım bu ay ne olcak.bitkisel çaylara başlıyacağım.sizlerde içmiş miydiniz?böğürtlen kökü ve hayıt tohumu içicem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…